Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Túl gyakori oldal frissítés?

Túl gyakori oldal frissítés?

Figyelt kérdés

Korábban nem volt okostelefonom, most egy céges windows phone-al szenvedek... Olyan baromi idegesítő probléma álla fenn ( többek között ), hogy nagyon gyakran újratölti az oldalt amit nézek. Ez nagyon kellemetlen, mert sokszor disquis van megnyitva és ilyenkor újra meg kell várjam még betölti a disquis felületet, ami baromi sok idő, odatekerni ahol jártam a komment folyamban szintén. Más oldalknál is csinálja ezt, és bármit ami terjedelemesebb igen zavaró, hogy pl 2 percenként vissza kell keresnem hogy hol is jártam. Van erre valami megoldás?

Maga a telefon amugy elképesztő, pl azt sem lehet beállítani, hogy 30mp-nél tovább ne rájon le. Ha megnyitok egy felugró valamit, még végig se jutok és lezár... Miután feloldom újra meg kell nyitni a belugró baszt és meg kell kereseni hogy hol jártam... Gondolom erre nincs megoldás..?



#Windows Phone #lumia_kevés
2018. júl. 6. 12:30
 1/1 A kérdező kommentje:

30mp-nél tovább ne Zájon le


disqus


amúgy

2018. júl. 6. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!