Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem telepíti az iTunest?

Miért nem telepíti az iTunest?

Figyelt kérdés

Letöröltem a régi iTunest a gépemről, és az új verziót szeretném telepíteni, viszont amikor már végezne kiír egy hibaüzenetet és nem tölt le semmit. 64bites verzióval próbálkozok, a 32bitesnél kiírta hogy nem megfelelő, pedig azzal is próbáltam letölteni. A törlés előtt 64bitest használtam. Új telefonom lett, ezért kellene a legújabb verzió, mert a régin nem tudtam megnyitni..

Mit tehetnék, hogy letöltse? Esetleg valami más programmal tudnék rakni zenéket a telefonomra?:/ Nagyon fontos lenne..

Remélem érthető, amit leírtam, köszönöm előre a válaszokat!



2018. júl. 6. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Meg ne mond mulyen hibaüzenet, meg milyen rendszer


Amúgy ott az apple music

2018. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Win7, és azt írja ki, hogy "There is a problem with this Windows Installer package. A program required for this install to complete could not be run. Contact your support personnel or package vendor."

Ilyenkor mit tudok csinálni? Előtte teljesen jól működött, elsőre letöltötte.. Az a baj, hogy minden zenét gépen raktam rá az előző telefonomra, és ugyan azokat szeretném most is, csak le se sikerült tölteni eddig.

2018. júl. 7. 12:09
 3/3 A kérdező kommentje:
Valahogy sikerült megoldanom, frissítenem kellett a windowson, utána letöltötte elsőre!
2018. júl. 7. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!