Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez miért történt? Lehallgatnak...

Ez miért történt? Lehallgatnak minket?

Figyelt kérdés

A párom már jó ideje külföldön dolgozik, így minden este telefonálunk egymásnak átlag egy órát. Egyszer történt az, hogy beszélek, beszélek, majd megszakad a vonal. Visszahívott újra, és mondta, hogy azért nyomta ki a telefont, mert az utóbbi mondatomat elmondtam vagy tízszer.

Természetesen ő is rájött, hogy nem én ismétlem önmagam, hanem valami hiba csúszott a mátrixba, ezért nyomta ki.

Márpedig ha többször vissza hallotta mit mondok, akkor az rögzítve lett valahol nem? Erre csak a Tihanyi visszhang képes hangrögzítő eszköz nélkül, ha nem tévedek.

Lehet csak összeesküvés elmélet, de hallottam olyanról, hogy a nemzetbiztonság rácuppan olyan külföldről érkező hívásokra, amik gyakoriak és rendszeresek.


2018. júl. 7. 06:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem merem megírni a választ, mert a netet is figyelik...
2018. júl. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy iskolaszünet van, de nem muszáj válaszolni csak mert unatkozol.
2018. júl. 7. 06:51
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Simán szar a térerő,vagy " ugrik" .

Hév és kórház " fémszerkezetes" helyen laktunk,gyakori volt az ilyen.

Amúgy mai napig a metrón...

Nem kell mindjárt pánikolni.

2018. júl. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem pánikolok, csak megkérdeztem miért van, mert miért ne akarjam tudni. Letojom ha lehallgatnának, mert telefonban semmi olyant nem mondok amivel bárki bármit is tudna kezdeni.
2018. júl. 7. 06:57
 5/12 anonim válasza:
100%
Manapság azt már úgysem vennéd észre
2018. júl. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
elvileg nem vennéd észre igen, aztán sokszor mégis olyan szinten bénák, hogy azt elmondani nem lehet, szal akár el is tudom képzelni ... a frász s etudja, mindenesetre telefonon semmi olyat nem szabad beszélni, ez alap.
2018. júl. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nincsenek ettől álmatlan éjszakáim, csak tényleg rohadt kíváncsi vagyok. Egyik válaszoló a térerőre hivatkozott, vagy hogy "ugrik". Egy komplett mondatot kb. tízszer hallani elég érdekes ugrás. Olyant én is tapasztalok, hogy néha visszhangzik, de az teljesen más. Szerintem a #3-as válaszoló erre gondolt. Itt viszont az volt, hogy egy teljes összetett mondatot hallgatott a párom többször egymás után egy ideig, majd rájött, hogy nem én lehetek ilyen hülye, hogy már ennyiszer elmondom. Fura kicsit.
2018. júl. 7. 07:57
 8/12 A kérdező kommentje:
megpróbálom leírni még egyszer érthetőbben: Meséltem valamiről neki több mondatban, és nála egyszer csak elakadt, mint amikor fennakad a bakelitlemez. Nekem nem tűnt fel, hogy már nincs az éterben, ő hallgatta ugyanazt a mondatot egy ideig, én meg mondtam tovább a magamét mielőtt megszakította volna a vonalat. A többit már nem hallotta, mert elakadt az egyik mondatnál, ami folyton ismétlődött. Szerintem ez csak úgy lehetséges, ha rögzítve van és valami technikai hiba által vissza játszotta.
2018. júl. 7. 08:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Szóval tudnál "olyat" mondani, csak telefonba nem mondod, gyanús, gyanús! Tehát, adódhat ok, akár a lehallgatásra.
2018. júl. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9. Mindenki tud "olyant" mondani, és sokan politizálnak stb. Ki többet, ki kevesebbet. a Facebook privát csetnél pl. simán eltudom képzelni, hogy be vannak állítva bizonyos kulcsszavak, amik ha túl gyakran elhangzanak egy beszélgetésben, felfigyelnek rá. Miért ne lehetne ez így telefonálásnál is. Nem mondom, hogy mindenkit lehallgatnak, de lehet valami szűrő bizonyos szempontok alapján.
2018. júl. 7. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!