Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S9+ vagy...

Samsung Galaxy S9+ vagy Iphone 8 Plus? Melyik a jobb? Melyik fog tovább fríssítéseket kapni? Most jelenleg egy Samsung Galaxy S4-gyem van. Mindkettő rendszer más tudom. IOS tényleg stabilabb mint az android?

Figyelt kérdés

2018. júl. 8. 11:17
 1/3 ZSOLTENXX válasza:
10%

S9 + a jobb

igen stabilabb de szar

2018. júl. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a frissítések és a stabilitás a szempont, akkor egyértelműen iPhone. Androidos csúcs telefonok egy-két főverzió frissítést kapnak, iphoneok 5-6ot. iOS 12-t megkapja az 5s is, ami 5 éves telefon. És azonnal megkapja, ahogy kijön a frissítés, nem fél év után.
2018. júl. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek veled, egész idáig szidtam, köptem az IOS-re és az iPhonera. megvolt szinte majdnem az összes Galaxy S szériás telefonom, Note-om. Mindig csak a samsung, így voltam vele. Most az S7 edgémet eladtam, és kíváncsiságból vettem egy iPhone 8 plust...Hát...ez valami elképesztő. Én nem bántam meg, szerintem sokkal jobb.Gyorsabb, stabilabb. A Samsung 2 évig támogatja a telefonjait. ami azt jelenti hogy megveszed most az s9+-t android 8.0 oreóval, és még 2 fő frissítést kap, aztán ennyi volt. IOS-nél most jelenleg a 11.4 van és valószinüleg még 5 év múlva is kapni fogja a frissítéseket. :) Csak ajánlani tudom az iPhone-t, de az S9+ is nagyon nagyon jó választás. nem tudsz rosszat választani :)
2018. júl. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!