Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ennyi buták az iPhone...

Miért ennyi buták az iPhone felhasználók? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem értem hogy mennyi sok ember mászkál több százezres alma logóval ellátott telefonnal, miközben nem is ért a telefonokhoz. Erre rátérve egy lapátra nagy mellénnyel érvelnek mellette, szintén zéró szakmai tudással. De vajon ezt miért van? Köszönöm a normális válaszokat, akár iPhone tulajok is írhatnak nyugodtan

2018. júl. 8. 18:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor magam is csodálkozok magamon.
2018. júl. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Jó a kérdés,nem tudom a választ😂.

Igaz,soha se fordult meg a fejembe 2-300ezres telefon vásárlásának a gondolata.

~40-50ezer ft max ,és már sokat is mondtam.

Telefon,sms,könyv,játék,videó,zene,képek(nálam a fontossági sorrend)

2018. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
Én arra lennék kiváncsi, hogy miért érdekel ez téged?
2018. júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Te megkérdezted azt a sok embert, hogy ért e hozzá?

Nem a telefonja alapján kell megitélni az embereket.

Ráadásul a telefon használatához nem kell szakmai tudás.

Talán te kőműves vagy, hogy lakásban/házban élsz?

Autószerelő vagy, hogy autóval/tömegközlekedéssel közlekedsz? Sorolhatnám még...


Ha valakinek iPhone tetszik és kielégiti az igényeit, akkor hagy használja és érveljen mellette.

Ha én valamivel megvagyok elégedve akkor természetes, hogy mellette érvelek.


Nekem pl saját használatra van egy androidos telefonom, egy iPhone-om tartaléknak céges simkártyával. És most kapaszkodj megy: A munkahelyemen "buta" telefont használok.

Mind a hármat használom és mindegyikkel megvagyok elégedve.

2018. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Szirty ***** válasza:
91%

Sokan szaladgálnak 30-50 milliós autókkal zéró autókkal kapcsolatos szakmai tudással.

Ez már csak ilyen. Van pénzük rá, megveszik, használják...

Elképzelhető hogy te sem tudsz bort készíteni de azért iszod.

2018. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat! :)


Kedves 4-es: Természetesen nem szükséges ahhoz bármiféle szakmai háttér hogy használj egy eszközt. Azonban amihez nem értek ahhoz nem nyílvánítok olyan véleményt, ami elfogultságon és téves eszméken alapul. Igen ha neki van (bár minek?) akkor használja , mondhatja nyugodtan barkinek hogy ő szereti. Csak általában nem így hangzik a vélemény hanem úgy hogy ez iphone, drága áj mittudomén, ennek is az van, ja és persze ez a legjobb telefon, sokkal jobb mint egy Android. És hülyének néz hogy te azt mondod (komoly hozzáértéssel a hátad mögött) hogy nem biztos hogy olyan jó ez. Persze finom a 100 forintos kóla is ha még soha nem ittál pepsi-t ugyebár. Csak ebben a helyzetben 1.5x-2x drágább az olcsó kóla mint a pepsi

2018. júl. 8. 21:11
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

Nem érted a lényeget kérdező. A szerinted buta iPhone felhasználókat az teszi boldoggá (beleértve magamat is) ha iPhonejuk van.

Teljesen mindegy az ok hogy miért, de így van és kész. Akkor miért vegyenek másmilyen telefont?

2018. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, nem vagyunk egyformák. Épp ezért létezik android, iphone is. Az iphone megalkotója is minden bizonnyal komoly hozzáértéssel a háta mögött hozta létre az iphonet, és miért? Azért mert szerinte az a jó, az android atyja pedig az androidot, azért, mert szerinte meg az a jó.

Nem kell komoly hozzáértés, hogy el tudja, azaz a te gondolkodásod alapján el merje dönteni az ember neki melyik a jobb, kényelmesebb.

2018. júl. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Miért lenne egy iphone felhasználó buta, attól mert ilyen telefonja van? Honnan veszed hogy nem ért a telefonokhoz a sok iphone tulaj? Egyébként könnyebb és átláthatóbb a rendszere mint az androidnak. Egy samsung telefon gazdája is ugyan úgy lehet buta és hozzá nem értő, meg bármelyik másik márkáé, nem tudom miért mindig ezt kell felhozni, samsungból is 200ezer ft a legújabb, mégse mondja senki, pedig ilyen telefonnal is mászkálnak egy páran. És nyilván mindenki érvel a saját telefonja mellett mert mindenkinek a sajátja jó. Nem azt nézegetném, hogy kinek milyen a telefonja, mert senkit se ez határoz meg:) Valakinek 600ezres vagy 1milliós apple laptopja van 0 hozzáértéssel, ehhez képest meg egy telefon szerintem jobban ki van használva, ha csak nem a munkához kell a gép, de ha az összetételét nézzük egy 200ezres laptop is jobb ezeknél. Túl van árazva. Mindenki arra költi a pénzét amire szeretné és amire van.
2018. júl. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Sajnos a sok buta hozzászólason tökéletesen megmutatkozik a butaság. Arról nem is beszélve hogy elég elmenni bárhova, ott is ezt fogod tapasztalni. Ezzel nem lenne baj, azzal már is hogy hülyeségeket papol össze vissza


Android szerintem meg sokkal átláthatóbb. Na bumm. De látod ez egy szubjektív vélemény hogy :az iPhone sokkal jobb mint az android, meg hogy az Android fél év után használhatatlan . És ezeket értelmes emberektől is hallom, nem csak itt gykn az agyhallottaktól.

2018. júl. 10. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!