Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy Asus power bankot,...

Vettem egy Asus power bankot, és nem fer bele a hozzá kapott kábel a telefonomba?

Figyelt kérdés

[link]

Ez a külső aksi, es iphone6-ot szeretnék tölteni vele.

A kapott kábel szélesebb véget bedugom a powerbank megfelelo nyilásába, a másik veget pedig beledugnám a telefonomba, de nem megy bele.

Valamit rosszul csinálok?

Elvileg mindenfajta keszulekhez jo ez az aksi, direkt mèg meg is kérdeztem, nem értem....


2018. júl. 8. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Te hülye vagy ?
2018. júl. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már miért lennék hülye? Max tapasztalatlan.
2018. júl. 8. 23:53
 3/8 anonim válasza:
A kapott kábelt feltételezem azért adták,hogy annak segítségével tudd tölteni a powerbanket. A telefonod töltőkábelével tudod tölteni a telót,az USB-s felét(vastagabb) bedugod a powerbankbe,a másik felét pedig a telefonba.
2018. júl. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Ugye tudod mi a különbség a lightning és a micro usb csatlakozók közt? Ja, nem.... <facepalm>
2018. júl. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a második választ-segitséget!

Lehet nektek ez alap, nekem nem az.

2018. júl. 9. 00:03
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

"Lehet nektek ez alap, nekem nem az."


Gondolom ha bemész egy szobába és az ajtó befelé nyílik, kifelé menet sem tolni fogod és bepánikolsz hogy nem tudsz kimenni, hanem megpróbálod a másik irányba.

2018. júl. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ajtoval mar volt dolgom, ilyennel még nem. A töltőm meg már nem az eredeti, nem külön van a dokkolo es az a kábel, szóval egyaltalan nem adta magat a dolog, hiaba nem nagy kunszt az egész.
2018. júl. 9. 07:08
 8/8 anonim ***** válasza:
És a powerbankkal okos telefont akar tölteni. OKOSTELEFONT. Úgy, hogy nem tudja beledugnia kábelét. OKOSTELEFONBA. A ma világ szégyen.
2018. júl. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!