Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhoneX vélemények -> lent?

IPhoneX vélemények -> lent?

Figyelt kérdés
Milyen előnyei és hátrányai vannak? Tapasztalatok, ár-érték arányban hogy szerepel? Mennyire masszív tok nélkül? Érdemes e megvenni vagy várni egy új szériát?

2018. júl. 9. 00:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Megéri, mert erős a hardver, viszont megegyezik az iPhone 8, 8 Plus-szal. Szóval ha nem fontos a Face ID, a MeMoji, az Animoji és a Portrait Mode, akkor vegyél 8-at, vagy 8 Plus-at!

De előtte várd meg az új modelleket, mert ha azok jobban fognak tetszeni, akkor azt is megveheted, és az iPhone 8, 8 Plus és X olcsóbb lesz. Valószínűleg ez szeptemberben lesz, nincs messze.

2018. júl. 9. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a korrekt választ, és azt lehet már tudni milyen modellek érkeznek? Egyébként akkor megvárom az ősz már nincs messze
2018. júl. 9. 21:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Én olyanokat olvastam, hogy lesz egy nagyobb kijelzőjű x is, meg 2 másik, ezek közül valamelyik kedvezőbb áron fog megjelenni (nem tuti), meg szerintem nagy valószínűséggel inkább x-re hasonlítanak majd az újak, lesz arcfelismerő idén is, arra fogadni mernék. Nekem az x nem tetszett kinézetre se, plusz ennyi pénzt nem ér, én pár napja vettem meg a 8 plusom, nekem a touch id jobban tetszik, mint az arcfelismerés, nekem tetszik, hogy maga a telefon nagy és ebbe is van portré mód:)
2018. júl. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem éri meg megvenni, nagyon túlárazott modell, tele kompromisszumokkal. A legtöbb droid csúcs simán veri
2018. júl. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Öcsémnek van egy ilyenje (én maradtam a 7+ os modellnél).


Elég sok negatív kritikát olvasni róla, bár azoknak fele sem igaz és sokat már kijavítttak.


Viszont az arcfelismerő rendszer hibája valós, bár fényképpel nem lehet átverni mint a régi arcfelismerő rendszereket a laptopokon stb. viszont annál is nagyobb hibája van

Mégpedig olyan ami elég súllyos hogy ha egy embernek hasonló arcstruktúrával rendelkezik mint te kinyitja a telefont. Ez azért is nagy probléma mert arcfelismeréssel lehet fizetni is

2018. júl. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 8-ast vettem, mert az X nagyon nem állt kézre Szélesebb és magasabb, mint a 8. Igaz, csak milliméterekkel, de pont elég volt ahhoz, hogy bumszlinak érezzem. És nem tetszik a feloldási mechanizmusa sem, a gomb nekem jobban bejön. Remélem lesz még olyan iphone, amire raknak és nem lesz mindegyik ilyen tele kijelzős.
2018. júl. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Azért vicces hogy fel millás mobilon kódot kell használni.. mint 30évvel ezelőtt. Röhejes alma
2018. júl. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem éri meg meg venni,nagyon túl van árazva.Egy csúcskategóriás androidos telefon sokkal jobban megéri minden szempontból.Nekem is volt sokáig iphonom,de az az igazság, hogy manapság már nem nagyon van különbség a két rendszer között gyorsaságban.Emelett az ios-nak egy csomó hátránya van pl.:zárt rendszer,nem testreszabható stb. Én ha tehetném akkor inkább egy Huawei p20 pro-t vennék,ami simán leveri az iPhone-t. Szebb a kijelzője,jobb a kamerája,nem zárt a rendszere,van rajta ujjlenyomat leolvasó és még egy csomó funkció ami az iPhone-ban nincs és még olcsóbb is. Szerintem iPhone x-et csak annak érdemes venni aki vagánykodni akar.
2018. júl. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!