Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p20 pro rol mi a...

Kérdező211 kérdése:

Huawei p20 pro rol mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Megéri megvenni? Mennyi lehet az élettartama? Akadozik,van amit nem bír betöltení? Mi a tapasztalatotok vele?

2018. júl. 9. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
elég erős telefon ahhoz hogy akadozzon vagy valami. én csak p9 liteot ismerem ami elég régi, de még az is faján működik. én magam csak huaweit veszek, megbízható, olcsó, és nagyon pro képeket csinál. de csekkold csak le, összehasonlításnál proci, memória, akksi, stb., hasonlítsd össze egy fos ájfonnal amire a gatyád rámegy a márkát fizetve, hogy még jobb is meg olcsóbb is nála. olyanoknak való telefon akik legalább picit nem ostobák és divatmajmok utánanézni a részleteknek.
2018. júl. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 FREWW ***** válasza:
A p20 pro egy kitűnő telefon, azonban túlságosan is nagy a hype körülötte. Kamerája több díjat is nyert. Hogy megéri-e megvenni? A Huawei az elmúlt években nagyon felzárkózott a többiekhez, ez viszont az árán is meglátszik. A telefon gyengesénének a Kirin processzort mondanám, amely grafikus gyorsítóját a konkurencia megeszi, de mivel "flagship" telefon, elég érdekes lenne ha valami nem menne rajta. Ha sokat kamerázol és nem egésznap játszol rajt, szerintem megéri megvenni, de amúgy a konkurenciát ajánlom (némelyikkel olcsóbban ki is jössz).
2018. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kibír mondjok 3-4 évet?
2018. júl. 11. 17:57
 4/4 ATY. válasza:
ez engem is érdekelne, hogy akadozni fog-e pár év múlva?
2018. nov. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!