Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam egy telefont születés...

Kaptam egy telefont születés napomra . Én választottam sajna. Szerintetek visszacserélnék és én választanék egy másik telefont? Megoldható? nem online hanem rendes boltból vettük

Figyelt kérdés

kiválasztottam egy huawei y6 prime telefont ami 50 ezer forint volt.na de a telefon 1 hónap után akad,full hd felbontás nincs rajta max 720p ,melegedik (snapdragon 425miatt),akku 1 napot nem bir ki ha nem használom akkor se.

a telefonon van 1 év garancia +biztosítás vissza lehet vinni?Egy nokia 6 sokkal jobb lett volna.

kinai kaka telefon hátránya?egy pénz kidobás maga xd



#Jason Derülo #huawei fos #kinaiparaszt telefon #anonim inc
2018. júl. 10. 07:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

A szerdőzésbe mi szerepel?

Amúgy a nokia is snapdragonos.

Az ajándékozó(k) mit szólnak hozzá?

Amúgy talán egy visszaállitás a telefonnak jót tenne,és nem egymillió játék-alkalmazás nyitva hagyása....

2018. júl. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vszinu h a bolt nem veszi vissza , mert az indokod kb az, hogy nem tetszik”... de ha gondolod, probald meg, hatha.
2018. júl. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2018. júl. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
a biztosítás mire van?
2018. júl. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 bp1985 ***** válasza:
54%
Gsm boltba eladod, és veszel egy másikat
2018. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ajándék lónak ne nézd a fogát. Ráadásul te választottad.

Ez már nem tudom hanyadik kérdésed.

Én ha telefont veszek legalább 1 hetet szánok a gondolkodásra és sok tesztet olvasok, nézek. Akkor veszem meg, ha már biztos vagyok a döntésemben.


Nekem már 6. Éve van "kínai kaka" telefonom és sose volt vele bajom.

Ja és nem havonta cserélgettem. Most vettem a 3.-at, de a másodikat is aktívan használom. Az első is működik csak nem nálam, mert elajándékoztam.


A biztosítás és garancia nem arra van, hogy havonta kicserélik a telefont, mert neked nem tetszik.

Ha valóban hibás a telefon akkor megjavítják. De készülj fel, hogy kivizsgálják. Ha kiderül, hogy szándékosan tetted tönkre, akkor a garancia is ugrik és a biztosító se fizet.

2018. júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nekünk azt mondták ha gyári hibás visszaveszik és választhatok egy ujjat.
2018. júl. 10. 12:22
 8/13 A kérdező kommentje:
biztosítás+7000 forint volt.1 évre(ha meghibásodik a teljes árát vissza fizetik ha összetöröm a fele árát visszafizetik.)
2018. júl. 10. 12:23
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

egy ujjat vagy újat ?


ha beleesik a vízbe arra vonatkozik a biztosítás?

2018. júl. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

Ezt mindet tudtad előre, akku kicsi van benne, felbontást is, procit is.

Úgy hogy nem azzal van baj hogy kinai, hanem hogy nem értesz hozzá.

Ha már venni akarsz akkor ilyen árban a Redmi note 5 a jó.

2018. júl. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!