Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanatok...

Milyen telefont ajánlanatok nekem?

Figyelt kérdés

Belsőre stabil, erős mobilt keresek, ami lehetőleg sokáig használható, ne legyen belőle 2 év alatt egy roncs, mint a mostani galaxy j5-ömből (már a 3 év hasznalhatóságnak is örülnék).


Ezen kívül a jó kamera fontos számomra, és nem a megapixelek érdekelnek, hanem az, hogy szép képet csináljon. Akár este is.


Még egy szempont pedig a méret: maximum ekkora (5,2 colos), amit elviselek, mint a mostani, de jobban örülnék, ha kisebb lenne (iphone se-t néztem, de az meg sajnos már túl kicsi). Az iphone-okról tudom, hogy 4,7-esek, ami számomra a már egy kényemles méret, de nem szeretnék 150ezret költeni egy telefonra. Eddig bármelyik gyartónak a legisebb telefonját a kezembe vettem, majd hozzámértem az enyémhez, nagyobb volt. Eszem megáll. :(


Köszi a segítőkész valaszokat!



2018. júl. 11. 11:14
 1/5 Holloricsikerdezo válasza:
31%
s9+ Feltétlenül!!!
2018. júl. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itt [link] te magad tudod megadni az elvárásaidat és kapsz egy csomó eredményt. Érttékesebb válaszok lesznek, mint azok a félidiótáké, akik 1-2 hülyegyerek telefont ismernek.
2018. júl. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1-es, gondolom volt tapasztalatod az s9-el. (?) Mondanál nekem róla pár dolgot, miért ajánlod, mik az előnyei?


#2, köszönöm a választ, kipróbáltam az oldalt, és eléggé elszomorító (nekem), de úgy látszik olyanok az igényeim, amire alig gyártanak telefont...:'D

2018. júl. 11. 18:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Pár éve simán rásütötték volna a Phablet címkét már az S8-ra is. Manapság nem igazán, ez inkább az S8+/S9+ címkéje. Sajnos vagy nem, kinek mi (nekem nem sajnos) a keretnélküliség okvetlenül is leszámolt a kis kijelzők korával, mert például a számodra ideális Iphone 5s méretű telefon kijelzője is jelentősen nagyobb lenne, ha keretnélküli dizájnt kapna. Aztán akkor még nem is volt szó (hogy márkánál maradjak) az Iphone X méreteiről, ami amúgy nem nagy, csak a keretnélküli dizájn miatt a kijelzője végső soron nagyobb. A kis kijelző mára már nem igazán lehet elvárás, mivel nem gyártanak és nem is fognak a felsőkategóriában gyártani kompakt méretű telefonokat. Az oké, hogy te nem adnál ki 150 000Ft-ot telefonért, csak sajnos baromira meghatározó tényező a felsőkategória által diktált trend (ami a többség ízlé, ugyanis javarészt a középkategória onnan nyúl mindent, többek között a dizájnt is. Nézz csak rá pl egy Pocophone F1-re és máris tudni fogod, hogy miről beszélek.
2018. okt. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem, amit mondasz, és köszi a választ, a többieknek is.

Azóta kiegyeztem egy a5 2017-tel, de csak mert a addig árazták lefelé, amíg elérte azt a számot, ami kb a valódi értéke lehet...

2018. okt. 3. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!