Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek gáz 2 telefont...

Szerintetek gáz 2 telefont használni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogy szerintetek gaz lenne e 2 telefont használni ( 1 iPhone 7plus , 2 iPhone 7) ? Az egyik barátok telefon lenne a másik meg internetezős cuccos

2018. júl. 11. 16:01
1 2
 1/15 anonim válasza:
90%

Kezdjük azzal, hogy nehogy azt hidd, hogy ez luxus :D

Még ebbe az országba is sokan megendgedhetik maguknak :D

Na de, nem gáz, de értelmetlen.Ha egy telefon képes mind a két fajta használatra, akkor minek kettő?Fel akarsz vele vágni?Mint mondtam, nem luxus, csak égeted magad :D

2018. júl. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha van értelme, akkor nem gáz, de a te esetedben inkább tűnik felvágásnak, szóval gáz. Mi az, hogy barátok telefon és mi az, hogy internetezős cuccos? A egyikkel barátoknak írsz, aztán váltasz, és netezel a másikkal? Ez mire jó? Akkor van értelme, ha van munkahelyi, amit a munkáltató fizet, mankaügyben talafonálsz, használod, fontos számokat tárolsz rajta, a másik meg magán, barátokkal beszélni, minden egyebet csinálni, és két különböző telefonszámmal persze. Szóval igen, neked gáz lenne és hülyeség.
2018. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Igy ahogy te leirtad nagyon gáz, szégyen igy használni, mert semmi értelme nincs neki.

Vegyél egy normális telefont és azon mindent tudsz csinálni, nem kell két telefonra vigyázni.

2018. júl. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ebben a felállásban igen. Én netezős, tartalomfogyasztós dolgokra inkább vettem egy iPad-et.


Két telefont használni kényszerből „érdemes” (pl. saját is iPhone és a céges is, és ezekből ugye nincs dual-sim-es), én legalább is nem látok életszerűséget másképpen.

2018. júl. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
A tanyan jo lesz. A nagy faluban erre 2 sim-es telefont hasznalunk.
2018. júl. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Ha azt írnád privát és céges, akkor nem lenne gáz.

De így eléggé "hű de menő vagyok" szagú.

2018. júl. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 bp1985 ***** válasza:
47%
Vegyél olyat, ami tud 2 simet kezelni. Ja, hogy az alma még nem jutott el odáig? Bocsánat.
2018. júl. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó, nem azért kell neki kettő, mert két SIM-je van. Ja, hogy te meg szöveget értelmezni nem tudsz?
2018. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem gáz, csak totál értelmetlen pénzkidobás.
2018. júl. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
#8 Mi másért kellene 2 telefon???
2018. júl. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!