Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Hova tűnt a billentyűzetem?

Napok ota nem jön elő a billentyuzet a telefonomon. Ramegyek a teruletre hogy irjak,es nem jon elo. Kapcsolgattam ujraa,ugyse jott elo. Beallitasokat is kutattam,megse tudom mi a problema.

(Telefon neve: Samsung Galaxy j2 prime)

Mi lehet a baj?:(

júl. 12. 00:13  Privát üzenet  

A válasz
Tölts le egy másik billentyűzetet play áruházból, vagy nem tudom újraindítást próbáltad-e? (vagy a "kapcsolgattam újra" az akar lenni?.)

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont júl. 13. 15:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ma vettem Nokia 5öt, leesett az asztalról és furcsa lett a képernyője. Hová vigyem? :/
Nem tudom kiszedni a sim kártyát az LG G2-mből. Hogyan kéne/hova vigyem?
Van egy szerb telefonom vip szolgáltatótól és szeretném kártya függetleníttetni. Hová érdemes vinnem és mennyibe fog kerülni?
Eltűnt egy levél piszkozatom amibe jegyzetelgettem. Hová lett, és hogyan tudom visszaszerezni?
Gsm szervíz tanfolyamot keresek. Hová érdemes fordulni vagy egyáltalán hol indítanak ilyen képzéseket?
Hová tűnnek a Viber üzenetek?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!