Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Telefonos androidos gyári hibákat tudtok mondani/felsorolni? ami brutál

Keress kérdéseket hasonló témában: telefon

júl. 12. 20:34  Privát üzenet  

A válaszok

Pontosan ez miert is erdekel?:D

Alaplaphiba...ennek legdragabb a javitasa,de ha gyarilag ilyen azt hamar eszreveszed es tudod csereltetni garanciaban

Volt ,hogy hibas akksival kaptam telefont ,de egybol csereltek.

Kevesbe ismert markaknal fordul elo,hogy az ujjlenyomat olvaso nem mukodik.

Iphone 5/5s-nel volt tipushiba,hogy egy kisebb esestol is kijott (kijebb allt) a kepernyo a keretbol.

Igazabol a kerdesedben gyari hibat kertel ,ami konkretan barmi lehet,de ezeket garanciaban javitjak/cserelek.

Szelsoseges esetben azt is eltudom kepzelni ,hogy a figyelmetlen munkatarsaknak koszonhetoen ures telefondobozt kapsz :D

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont júl. 12. 20:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

olyanra gondolok hogy a play áruház kidob,alaplap hiba,nem mennek a dolgok,arc felismerő bekrepál stb

# 2/8Időpont júl. 12. 22:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

alaplap hiba az milyen?nem tudom milyen az?

# 3/8Időpont júl. 12. 22:50 Privát üzenet

A play aruhaz dolog szoftveres hiba lenne,az meg az azonos tipusu telefonokon ugyanaz szoval vagy mindegyiken rossz vagy egyiken sem (persze ha gyari rendszer van rajta)

Az alaplaphiba sokmindent takarhat (nem reszletezem ,tele van vele a net)

Ahogy mondtam az ilyen durvabb,komolyabb hibak altalaban vasarlas utan szinte azonnal kiderulnek es garanciaban cserelek oket.

Mondjuk ha a telefonom nem mukodne :

-a bluetooth akkor sose derulne ki, mivel nemhasznalom

-a wifi hotspot sose derulne ki, mivel nemhasznalom

-a szovegfelolvasas sose derulne ki,mivel nemhasznalom

-az nfc sose derulne ki,mivel nemhasznalom

-a Mirrorshare(wtf?😅)sose derulne ki ,mivel nemhasznalom.

-a 2. sim kartya orvaso es micro sd olvaso sose derulne ki,mivel nemhasznalom.

# 4/8Időpont júl. 12. 23:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

eu minek van?

na ha letöltök 300 mbnál nagyobb fájlt,stb akkor 70-80% tölti utánna azt itja ki:nem sikerült letölteni hibakód:495

töröltem a gyórsítótárat igen mindent elvégeztem gyári beálitások visszaállítása minden

# 5/8Időpont júl. 13. 00:00 Privát üzenet

Akkor gondolom ezeket mind próbáltad:

[link]

Nem lehet ,hogy siman csak nincs eleg helyed?

Nekem evekkel ezelott volt hogy megszakadt 80% korul a letoltes (bar nem google playen ,hanem siman bongeszobol letolteskor) ,de akkor azert mert gyenge volt a wifi jel es letolteskor tobbszor megallt emaitt

# 6/8Időpont júl. 13. 00:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nem 32 gbből van még elég 19

# 7/8Időpont júl. 13. 00:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

max csík wifim van ,amikor töltök pont a wifi mellet ülök a széken és gépezek a telefont pedig ráteszem a gépházra

# 8/8Időpont júl. 13. 00:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
GTI9505 Galaxy S4 telomnak a gyari frissites utan nem hasznalhato a fenykepezogepe es a fenykepalbum is tonkrement. Valakinek hasonlo problemaja volt-e, van-e? Meg tudnatok...
Meg tudná mondani hogy kel egy angol menüs androidos telon a gyári beállításokat vissza állítani? Hozzá teszem nem tudok angolul csak pár szót!
Tudtok Androidra mondani egy jó játékot? A grafika full legyen! (Xperia SP GYÁRI 4.3 JB ROM
Megtudná valaki mondani hogy mennyibe kerül a t-mobilnál egy iphone 4 gyári függetlenítés? A neten valahol azt olvastam hogy 20e kerül, t-home boltban (ami t-mobillal is...
Nokia c5-03 telon szeretném a gyári beállításokat vissza állítani, de valami kódot kér hozzá! A használati könyvbe sehol egy szó erröl, valaki valami okosat mondani ez ügybe?...
Meg tudná mondani valaki, a Galaxy S5-höz (SM-G900F) mi a legfrissebb Android szoftver? Valamint, hogy érdemes-e lefrissíteni? Az 5. 0-t egyszer felraktam, de rosszabb lett a...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!