Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez így ebben a formában...

Ez így ebben a formában tényleg az én hibám lenne?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy J5-ösöm van, 2016 áprilisában vettem a Telekomnál 2 év hűséggel.

A lényeg,hogy úgy 8 hónap után nem töltődött a telefon, nem ismerte fel a számítógép.

Bevittem a Samsunghoz garanciális javításra, 1 hónap után vissza is adták.

Tökéletesen működött úgy 3-4 hónapig, majd ugyan ez a hiba.

Bevittem a Telekomhoz,hogy mégis mit lehetne csinálni, ha ennyit ér a garanciális javítás?

Ott azt mondták,hogy vigyem be újra a Samsunghoz, szerintük ezzel a telefonnal nem éri meg foglalkozni, értékeljék úgy,hogy nem javítható, és adnak egy új telefont, mert pont nemrég az egyik ügyfelüknek ugyan ez volt, csak ott egy 200 ezres telefont kellett cserélniük egy újra.

Na de a Samsungnál rögtön közölték, hogy ez az én hibám, mert szét van barmolva a csatlakozó, és tiszta kosz is.


Nem értek vele egyet, mert vettem rá tokot,fóliát, ügyelve az állapotára. (ezért sérülésmentes kívülről)

Mégis,hogy kerülhetném el a koszolódást, és hogy barmolódik szét?Csavarhúzóval piszkálom?

A munkámhoz kell ez a telefon, nem tudom hónapokig nélkülözni, amíg a Samsungnál 1 hónapig javítás címén porosodik.(nem beszélve arról,hogy addig fizetem az előfizetést miközben használni nem tudom)

Direkt azért vettem új telefont,hogy tudjam használni.

Nem lenne egy szavam sem, ha a nyugati aluljáróban vettem volna ilyen megbízható telefont, és pont ezért nem ott vásároltam, pedig ugyan ezt kaptam volna (egy kalap szart)

Soha egyetlen telefonommal sem volt ilyen hiba, erre pedig külön odafigyeltem, mert szükségem van rá.


Egyszerűen nem értem, ráadásul egy jó nagy paraszt is volt a Samsungnál az eladó, de legalább kedvesen felajánlotta,hogy e mellé vehetek náluk egy újat.(meg a jó...azt :) )


2018. júl. 14. 15:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!