Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan torrent letöltőt keresek...

Olyan torrent letöltőt keresek mobiltelefonra, ami képes külső, csatlakoztatott flashdrive-ra dolgozni és nem a telefon saját tárhelyén tárolja a letöltött anyagot?

Figyelt kérdés

2018. júl. 14. 19:22
 1/5 anonim válasza:
Pl. a utorrentben be lehet állítani a célmappát.
2018. júl. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, valóban be lehet, de csak a telefon saját memóriájába és és a benne lévő memóriakártyára tud dolgozni. Én külső, 512GB-os flasdrive-ra akarok menteni, amit később más médialejátszóhoz tudok csatlakoztatni.


Az ok egyszerű, meghalt a számítógép és ebben a pillanatban csak ez jöhet szóba.

2018. júl. 15. 07:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Érdekes módon, hiába van csatlakoztatva, nem lehet rá a torrent letöltőből menteni. 5 GB környékén engedi a fájlokat átmásolni, de a 9 GB-osnál már hibát ír ki. Egy szép 1080p-s film simán 15GB. Ezért lehetne talán jobb, ha közvetlenül elérné.
2018. júl. 15. 07:53
 4/5 anonim válasza:
Lehet, hogy nem megfelelő a pendrive fájlrendszere?
2018. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, ez lesz a probléma. A telefon FAT rendszert használ, míg a filmekhez és a zenékhez én NTFS rendszert használok mindenhol. Akármit akárhogyan próbáltam, ez jött ki a legfőbb oknak.


Csak azt nem értem, hogy miért kell több fájlrendszert használni. Mindig kitalálnak valami típust, aztán valaki kitalál egy másikat, akkor többféle lesz belőle, majd jön valaki, aki kitalál olyat, ami mindegyikra megfelel. Lásd a töltők egységesítése, USB csatlakozó típusok, HDMI szabványok.


Köszönöm a válaszokat!

2018. júl. 16. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!