Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek tetszik az vivo NEX,...

Brandon41 kérdése:

Nektek tetszik az vivo NEX, és a oppo find x? Hogy tetszik nektek az ezekben használt trükk/technológia/megoldás?

Figyelt kérdés
Ezekben a telefonokban látszik,hogy a régi kínai szar jelző ma már nem teljesen igaz, hiszen csomó kínai mobilgyártó minőségi, igazán jó telefont tud gyártani, és nem feltétlenül csak másolni tud pl Vivo Nex, oppo find x. Sőt még néhány technológiai problémát még ők ( vivo) is oldották meg (kijelzőbe integrált ujjlenyomat olvasó) és ők csinálták meg az első igazi káva és notch mentes telefont, különböző trükkökkel, és szerintem nagyon érdekesek lettek, és nekem nagyon is tetszenek a bennük alkalmazott technológiák és persze a megoldás is.

2018. júl. 14. 23:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Annyira tetszik, hogy rendeltem egy Vivo Nexet Kínából. (Nagyjából még egy hónap mire megérkezik!)

Szerintem ez a fejlődés iránya, fizikai gombot nem tartok elegánsnak egy okostelefon elején, a notch meg egyszerűen ronda, (persze van aki megszokja) de szerintem egyáltalán nem "menő" az, hogy valami mindig belóg a képbe, 300-400 ezret biztosan nem fizetnék egy notch-os telefonért! ;)

2018. júl. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ha megjön akkor írjál légyszi és majd egy 1-2 hetes használat után véleményt tapasztalatot írjál majd kérlek.
2018. júl. 16. 02:28
 3/19 A kérdező kommentje:
Amúgy melyik verziót rendelted a sima NEX-et vagy a NEX S-t?
2018. júl. 16. 02:29
 4/19 anonim ***** válasza:

A Nex S-t természetesen, a "sima" Nexet (amin a hátoldalára kerül az ujjlenyomat olvasó) azt "csak" Kínának szánják, a simában nem támogatott a google play áruház.

Majd írok róla amikor megjön.

2018. júl. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Oké, szuper köszi.
2018. júl. 16. 11:35
 6/19 anonim ***** válasza:

Nos, ma megjött, most pont róla írok, a nyelv beállítások miatt részben angol nyelvű de ez nem jelent problémát, az ujjlenyomat olvasása nagyon jól működik, nem kell hosszan rányomni tényleg csak érinteni, de amikor hozzáadsz egy ujjat akkor többször kell rányomni, hogy megtanulja az adott ujjlenyomaton a barázdák elhelyezkedését.

Ha túl sokszor elrontod kéri a pinkódot. Nagyon kényelmes ez a teljes képernyő. Csak azt tartom problémának, hogy két nem megfelelő töltőfejet kaptam hozzá de ezt meg tudom oldani a sajátommal.

Villámgyors és gyönyörű a képernyője, szép képeket csinál, mindkét oldalon.

2018. aug. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az jó, milyen telefonról váltottál a Vivo Nex-re? Mennyivel lett nagyobb a kijelző?
2018. aug. 11. 11:45
 8/19 anonim ***** válasza:
Microsoft Lumia 650-esről, és ez 5.0-ás, és ehhez képest 1.59-el nagyobb a kijelző.
2018. aug. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

#6

most milyen a teló?

2018. szept. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Továbbra is villámgyors és jól működik, 2 naponta kell tölteni átlagos használat mellett, 2 biztonsági frissítés is érkezett hozzá, a telefon amúgy nem melegszik, igazából a Nascar Heat játékon kívül (ami alatt érezhetően meleg volt a telefon de még ez sem forró) nincs ami meg tudná terhelni ebből a szempontból. Egyébként a Vivo rakott a telefonba olyan opciót is ami hasonló az animojihoz, persze csak 4 állatfejjel (kaki nélkül;) )! Nem feltétlenül biztos, hogy megjön a 9.0 pie, de ha meg is kapom az is csak október 1 és december 31 között várható!
2018. szept. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!