Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » PS4 vagy XBOX ONE kontrollert,...

PS4 vagy XBOX ONE kontrollert, lehet használni IPhone-hoz? Ha igen akkor melyiket ajánlátok?

Figyelt kérdés

Be szeretnék újítani egy új gamepadra. Nem rég váltottam IPhone-ra, és a régebbi gamepadom amelyiket androidhoz használtam, nem hajlandó csatlakozni rá(Bluethoot-os), gondolom nincs IOS támogatása vagy mi...

Ismerőseim mondták hogy lehet használni PS4 kontrollert hozzá, bár nem voltak elég meggyőzőek. xD, ahhoz képest hogy egyikük se használja. Na mindegy :D...és innen jutott eszembe hogy akkor elv az XBOX ONE-os kontrollert is lehet...(s innen jött a fenti kérdésem :D).


2018. júl. 15. 08:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem lehet, itt messze nem kompatibilis minden mindennel, egyébként szándékosan (a félreértések elkerülése végett).

Gondolom láttak valahol valami videót, hogy lehet kapni hozzá kontrollert aztán ez megmaradt és innen a félreértés.

2018. júl. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!