Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? Samsung...

KexKeksz kérdése:

Melyiket válasszam? Samsung Galaxy s7 edge vagy Iphone 6s?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni, hogy melyik éri meg és melyikkel járnék jobban. A tapasztalataitokra és a véleményeitekre lennék kíváncsi!

Főleg közösségi oldalak használata a cél de a fénykép készítés sem az utolsó



2018. júl. 15. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Én komolyan nem értem, hogy emberek hogy nem tudják eldönteni, hogy androidot vagy ios-t akarnak?

Mert ez igazából csak erről szól, a hardver nagyon másodlagos, hisz androidnál többnyire erősebb de kevésbé jól optimalizált, ios-nél meg bőven kompenzál a szoftver a kevésbé csúcs hardverért.

A legtöbb dolog amit számokban ki lehet fejezni a két rendszernél, egyáltalán nem szembetűnő felhasználás során, ha csak a fényképezés részét nézzük, ott sem ütköznek ki óriási különbségek szemmel láthatólag.


Amiket leírtál gyakorlatilag alap funkciók az okostelefonokon, bőven jól tudja mindegyik.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, részemről iphone, de ez mindenkinél hit és meggyőződés kérdése.


Majdnem olyan ez, mintha az itteni emberek vallása alapján választanál magadnak, ami vagy ez lesz vagy az végeredményében.


Esetleg írhattál volna még valamilyen személyes szempontot, vagy volt-e már bármilyen telefonod?

2018. júl. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, volt már 4 középkategóriás telefonom, csak nagyon kíváncsi vagyok az IOS-re mert nagyon sokan mondják, hogy így jó úgy jó és szívem szerint kipróbálnám, mert tényleg nagyon tetszik meg azért elég király, de az S7 edge viszont nagyon megfogott főleg külsőre illetve társul hozzá egy szintén bitang jó belső.
2018. júl. 15. 11:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Látod ezt még leírhattad volna, sokat hozzáad a kérdéshez.


Legyen s7 akkor.

2018. júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2018. júl. 15. 11:40
 5/5 anonim válasza:
65%
Szia!!! S7 edge-et! Nekem is az van! Fantasztikus
2018. júl. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!