Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik a vélemények a Gold...

Mik a vélemények a Gold iPhone-nal kapcsolatban? 211/F

Figyelt kérdés

Olvastam már itt néhány kérdést a témával kapcsolatban, de nem sikerült dűlőre jutnom. A közeljövőben akarok venni egy iPhone 7-et, és nekem eléggé bejön az arany színű.

Hordok aranyláncot, valamint a fekete karórámon a mutatók is arany színűek. A ruhatáram legfőképp fekete ruhákból áll.

Nem szoktam feltétlenül mások után menni, de ilyen témában mégiscsak érdekel az emberek véleménye, hogy mit szólna egy ilyen sráchoz (már aki hajlandó véleményt írni).

Kicsit nem fura valahol megjelenni fekete bőrdzsekiben, felsőben, farmerben meg egy arany telefonnal?

Jó jó, hogy nekem tetszik, de vannak olyanok, akik képesek leírni azonnal egy telefon miatt is.



2018. júl. 17. 11:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, és természetesen nem 211 éves vagyok, "csak" 21. :D
2018. júl. 17. 11:26
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Hát ilyen időbe bőrdzsekiben énis megnéznélek 🙄
2018. júl. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez így nagy általánosságban. Biztos nem ebben a melegben. Akkor legyen fekete vagy fehér ing.
2018. júl. 17. 11:47
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Miért nem a divat szekciót szennyezed ilyen jellegű kérdésekkel?
2018. júl. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
45%
Nekem ilyenem van 541/L
2018. júl. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igaz, oda is mehetett volna.
2018. júl. 17. 12:15
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nem gáz, a leírtak alapján neked ez a szín nem stílus idegen, éppen ellenkezőleg.


Én láttam már élőben gold iphone-t, egyáltalán nem ordítóan csillivilli, hanem visszafogott.

Ettől független nekem nem az esetem, de szerintem nem gáz.

“vannak olyanok, akik képesek leírni azonnal egy telefon miatt is.”


Ezzel nem kell foglalkozni. Nekem életemben volt eddig 2 iphone-om 7 év alatt, mert nagyon szeretem. És ahhoz képest, hogy mindenki azt mondja, csak villogni jó, engem állandóan csak bsztattak miatta, hogy milyen gáz. Úgyhogy majdhogynem inkább csak rosszul érezhetném magam miatta, nem hogy még villogjak :D.

Na ennyit az emberek véleményéről.

Munkahelyi kollégám meg, akinek szintén iphone-ja van, azért néz ki, mert vettem egy kék színű apple szilikon tokot a telefonomra.

Szerintem is kissé idétlen színe van, de ugye eredetibe nincs sok választék, szerintem meg ez még tűrhető (égkék).

De neki nem fér bele a heteroszexuális világképébe egy ilyen “férfiatlan” szín :D. Nem hiszed el, akármikor előveszem látom rajta, hogy frusztrálja :D, nem egyszer hozta már szóba...


Ezért mondom, ne mások véleményével foglalkozz, ha neked tetszik, ha te ettől jobban érzed magad, vedd meg nyugodtan.

Sokaknak nem áll jól vagy fura az arany szín, de a te beszámolód szerint hozzád passzol, vedd meg nyugodtan ha tényleg tetszik.

2018. júl. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Bocs ez lemaradt, 266f 😄.
2018. júl. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a végre igényes, valamire való válaszért!

Szerintem is nem állna rosszul, meg is fogom venni. Most egy feketém van már évek óta, de ezt a színt meg már annyira meguntam, hogy még 4-5 évig míg a 7-est használnám nem nézném szívesen. Inkább akkor a fehér előlap és arany hátlap.

Meg különben is, épp azért tetszik mert nem olyan tucat, hogy minden fiúnak arany színű legyen.

2018. júl. 18. 10:55
 10/11 anonim ***** válasza:
25%
Nekem arany iPadem van. Nincs vele semmi baj, fiúknak is elmegy, bár szerintem te is tokkal fogod magaddal vinni, mint minden normális ember. Úgy pedig aztán teljesen mindegy, hogy milyen színű a hátulja.
2018. júl. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!