Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5c vagy huawei p8 lite?

Iphone 5c vagy huawei p8 lite?

Figyelt kérdés
Most van lehetosegem ingyen megszerezni az egyiket de nem tudok donteni. Esetleg valami tipp? Talan hogy miket vegyek figyelembe?

2018. júl. 17. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

[link]

tessék. mindent vegyél figyelembe. elég egyértelmű hogy a huawei a jobb. alapból is, de e kettő közt meg főleg. ájfon amúgy is ócska divatmárka.

2018. júl. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Nekem Huawei-em van, elégedett vagyok vele. Még ingyen se kéne az "ájfon".
2018. júl. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 darkmemelord válasza:
67%
Huawei. Nekem P8 lite-om van és még mindig tökéletes, pedig már 2 éve használom.
2018. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az iphone 5c már nagyon régi, hacsak nem telefonálás + sms-re kell, én nem javasolnám. Másikat nem ismerem.
2018. júl. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha ennyire régi iPhone kell akk 5s mert az még használható

persze az 1 giga ram nekem kevés volt

de a 7 be a kettő már rohadt jó

őszintén egyik telót se ajánlóm

5c régi , nagyon régi

p8 lite , a lite modellek olyanok amilyenek fél vagy egy év után már lassu mint a dög

gyüjts valami használhatóra ha hosszú távról van szó

2018. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Huawei mindenképpen.
2019. nov. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!