Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem világít a képernyőm?...

Miért nem világít a képernyőm? Véletlen leöntöttem, többi lent

Figyelt kérdés
Nagyjából 15 órája leöntöttem véletlen sörrel, működött is a készülék mindidáig majd eyszercsak eltúűnt a képernyője, hívást tudok fogadni mert kezdőgombbal tudom lezáróval pedig lerakni, miután leöntöttemegyből megtöröltem és most nem tudom érdemes-e még szárítgatnom rizzsel nemtudom hatásos-e vagy esetleg van olyan hogy zárlato lett a képernyő? működik fogad hívást de semmi másra nem reagál mármint ki sem tudom kapcsolni, valamint kb mennyibe kerülhet egy képernyőcsere középárkategóriás telefonnál, tapasztalatokat is várok

2018. júl. 17. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért?

El se tudjuk képzelni.

2018. júl. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vizet kapott elektronikát azonnal áramtalanítani kell, lehetőség szerint az akkut is rögtön kivenni. Utána egy szakemberhez fordulni, aki a belső nedvességet teljesen megszünteti, így még esetleg menthető lehet.

Ellenkező esetben a feszültségkülönbségek elektrolízist hoznak létre, szétrohad az áramkör, zöldes színű patina kíséretében.

Ez nem úgy működik, mint nemrég Jessica Jones egyik epizódjában is láthattuk, amikor a vizes és már behalt telefont rizsbe rakta, amitől az varázsütésre megjavult. Ilyen csak a filmekben van főleg.

2018. júl. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!