Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung Galaxy J5...

Van egy Samsung Galaxy J5 (2016) telefonom, s nem érzékeli a kártyán lévő zeneszámokat. Mi a teendő ilyenkor, valamit be kell állítani?

Figyelt kérdés
A régi telefonomról átmásoltam a zenéimet ebbe a mostaniba, de nem látja azokat, pedig, ha kiveszem a kártyát belőle és megnézem a számítógépen, akkor mutatja a zeneszámokat!

#zeneszám #Samsung J5 (2016)
2018. júl. 19. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem is az volt tegnap elottig amikor is ellopták, és nekem tokéletesen mukodott, a WMA számokat is játszotta, nem csak az MP3-at míg az elozo telóm (HUAWEI) nem.
2018. júl. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen , csak azt nem lopták el.
2018. júl. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Indítsd újra, olyankor van esély a "media rescan" -re. Ha nem segít, a zenéket rakd át a teló fájlkezelőjével másik mappába.
2018. júl. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, majd megpróbálom!
2018. júl. 23. 16:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm JG7RBJOUC4WF7KGD4ZIK nevű felhasználónak. Sikerült megtalálnom a kártyán lévő zenéket, egyebeket!
2018. júl. 31. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!