Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segitségeteket szeretném...

Segitségeteket szeretném kérni! Van egy Huawei telefonom és nem tudom megnézni a saját kamerájával készített képeket csak néhányat ugyanez van a videókkal is, és nem tudom mi lehet a baja. Valaki esetleg meg tudná mondani?

Figyelt kérdés

Eszköz:Huawei p9 lite mini

Android verzió:7.0

Emui verzió:5.1.2



2018. júl. 19. 16:52
 1/4 TR75 ***** válasza:
Lejátssza a videókat, csak nem látszik a kijelzőn, vagy el sem indulnak? Hova menti őket a telefon?
2018. júl. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
El sem indul
2018. júl. 19. 22:02
 3/4 A kérdező kommentje:
Sd kártyára
2018. júl. 19. 22:02
 4/4 TR75 ***** válasza:

Ha SD-kártyára mentesz, lehet ludas a kártya. Az előző telefonommal (Huawei, bár szerintem ez nem számít) én is kártyára készítettem a videókat, aztán csodálkoztam rajta, hogy nem indulnak el. A kártya volt hibás, és ráadásul, mivel mp4 formátumban készíti a videókat a telefon, nem is tudtam semmit sem kezdeni a fájlokkal, szóval nagyjából kuka, mert a hibás kártya miatt nem zárta le rendesen a telefon az mp4 fájlt.

Először próbáld ki azt, hogy a videót a belső memóriába mented. Ha akkor is probléma van, akkor lehet tovább gondolkodni (például nem jól zárja le a videót az applikáció - ezt ellenőrizheted azzal, hogy másik applikációval videózol /mondjuk Open Camera/).

Azt is megnézheted, hogy számítógépen meg tudod-e nyitni a videókat. Vagy a telefonon egy külső applikációval (VLC és társai).

Szóval első körben ki kell zárni minden egyszerűbb dolgot.

2018. júl. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!