Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért lehet eladni a...

Mennyiért lehet eladni a következő telefonokat?

Figyelt kérdés
Van egy Iphone 7 plus 128gbos, Samsung galaxy note 8, Samsung galaxy s9 plus, illetve egy Iphone 8 és iphone 8 plus készülékem mindegyikhez teljes tartozékok dobozaiban. Némelyik beszámításképp került hozzám az Iphone 7plus az sajátom volt de patika állapotban van még az Apple garancia rajta van. Nos a többi készülék mint írtam beszámításképp került hozzám mindegyik Vodafone függő az enyém független . Tényleg komoly véleményeket kérek mármint árakat illetve hogy hol érdemes eladnom Budapesten. ?
2018. júl. 19. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Miert is egtem be?

Es ahogy irtad TE megszegted ,mivel hozzaszolasra valaszoltal... Nemtudom mire van ekkora arcod ,de akkor a kedvedert egyesevel vegigveszem a bemasolt pontokat.


- Nem offoltam,amit irtam annak koze van a kerdeshez.

- Irtam volna ki uj kerdest azert ,mert a kerdezonek cimezve volt kerdesem? Hm.

- Ehhez nemtudok mit hozzafuzni ,nincs koze hozzam,elso valaszolo vagyok.

- Nem a valaszokra valaszoltam,mivel elottem nem volt valasz. Viszont te a valaszra reagaltal.

- Gyuloletkeltes nem volt. Sertegetes sem igazan ,ha csak azt nem veszed annak ,hogy ketelkedtem a szavahihetosegeben es megkerdojeleztem az uzletierzeket. Provokalas megint csak nem volt (reszemrol) ,te kotottel belem. A pont tobbi resze megint csak nem illik ide,arra nem reagalok.


Szoval a helyzet az ,hogy ellenem annyit tudsz felhozni hogy (szigoruan veve) rejtett sertegetest lehet felfedezni a valaszomban. Mig te amikor a valaszt irtad pontosan tudtad ,hogy tobb szabalyt is megszegsz ,akkor el lehet gondolkodni kivel is van nagyobb baj.

2018. júl. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Torolve lettek a valaszok,nagyszeru. Mivel az en valaszom egy ponton sem szegett szabalyt es valoszinuleg azert lett torolve ,mert egy masik kedves felhasznalo nem ide illo modon reagalt ra igy leirom megint.


Erdekes ,hogy ekkora erteku telefonok kerulnek hozzad beszamitasbol.

Erdekes ,hogy mind Vodafone fuggo.

Erdekes ,hogy ekkora ertekekkel bizniszelsz megsem tudod hogy mennyit ernek es hol lehet eladni oket.

Ha nemtudod az ertekuket es hogy hol tudsz megszabadulni toluk akkor mi alapjan szamitottad be? Ha nemtudod az arat nehez beszamitani.

Nem arrol van szo,hogy hamis munkaltatokkal vettel fel hajlektalok segitsegevel telefonokat (a vodafonenal) es most meg akarsz toluk szabadulni mielott letiltjak ?

2018. júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Törölték a válaszaidat, ez a bizonyíték arra, hogy megszegted a szabályzatot. Ezen nincs mit magyarázni. Érvelni sem tudsz döntően a tények ellen. Offoltál, nincs mese ezek tények, másképp meghagyták volna a válaszaidat. Kérdést sem tehetsz fel a válaszban, ezek is le vannak írva. Képzeld el, új kérdést kell kiírnod, ha kérdezni akarsz, még ha ezt nem is bírod megérteni.

Egyébként azért is égés, hogy ennyire tudatlan vagy, mert amikor válaszr írsz, a szövegdoboz alatt ott van a SZABÁLYZAT, ha megfigyelnéd, szóval mégis csak te tettet tanubizonyságot arról, hogy nem ismered. Én nem okoskodtam veled ellentétben, sőt én vállalom, hogy teszek rá nagy ívben, hogy ezzel a válasszal szabályt szegek, de másokat aem oktatok ki ok nélkül a szabályzatról, csak az ilyeneket, akik nem ismerik, de okoskodnak. Szerintem te voltál beoltva egy másik kérdésnél multkor. Ezt a választ elküldöm privátba is, mert úgyis törölni fogják a tieddel együtt.

2018. júl. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyu én röbb választ nem írok, nem érsz annyit arctalanul, névtelenül, hogy vitatkozzak veled. Azt is lesz.rom, ha kitiltanak erről az oldalról, amúgy is egy nagy nulla, minden amit itt feltesznek kérdést, bárhol máshol megkapni rá a választ. Ha akarok meg amúgy is felregelek ismét. Tudod dinamikus iP. De nem fogok, mert felesleges ennyi h.lyevel egy forumon. Na csá
2018. júl. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ,hogy toroltek a valaszaim (ahogy egy harmadik fel valaszat is ,aki benne sem volt a vitaban) azt is jelentheti ,hogy nem lett volna ertelme otthagyni ,mivel a kerdest nem segiti es olyan lett volna mintha magammal veszekszek. Ennyi logikad legyen mar ,ha itt pattogsz allandoan. Arc es nev nelkul...hm. te is ugyanigy vagy ,nem?
2018. júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nah ide is csak irok meg egy utolso valaszt, annak ellenere, hogy mar irtam, hogy befejeztem, de itt tenyleg ennyi volt ezzel a valaszommal.


Annyi logikad legyen mar, hogy az elso valasz a tied volt ennel a kerdesnel eredetileg, ahol meg nem is volt semmi vita, mert utana indult, tehat ha toroltek is a valaszokat, a tiedet meghagyhattak volna, mint szabalyos valaszt, de egyertelmuen szabalytalan volt, ezert azt is toroltek. Nem tudom milyen esszel birsz, de se te, se a masik nem valaszolt a kerdesre, csak okoskodott. En irtam egyedul valaszt, amiben egyuttal helyreigazitottalal titeket, ezert torolhettek, de en nyiltan vallalom, hogy teszek a szabalyzatra es nem okoskodok, hogy el kene olvasni a szabalyzatot, mindaddig amig egy hozzad hasonlo meg nem teszi. Ennyi volt reszemrol, torlom a kerdest is a valaszoltjaom kozul.

2018. júl. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magadat kopod szembe...befejezted de megse. Ez vagy te ,legyel buszke magadra. Ha a szabalyra hivatkozol legalabb rendesen csinald,vagy olyan pontot illessz be ,ami ide tartozik.
2018. júl. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!