Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem frissül?

Miért nem frissül?

Figyelt kérdés

Miért nem frissül a Messenger a telefonomon? Apple telefonom van, a legújabb szoftverrel. Azt írja hogy a messenger is a legfrissebb verzióval (175.0) fut de pl az értesítés formája sem változott meg és a kezdőlapon a profilkepek alá sem írja zölddel hogy ki mikor volt utoljára a elérhető.

Az instagram meg nem adja be az egyik mystory funkciót pedig azon is a legfrissebb verzió fut.



2018. júl. 23. 08:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint nem a profilkepek alá, hanem a profilkepek azt hiszem bal alsó sarkába.
2018. júl. 23. 09:36
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és meg egy: mindkettő alkalmazást többször újra telepítettem és egyszer már a gyári beállításokat is visszaállítottam, de semmi. Eléggé zavart hogy mindenkinek ilyen csak nekem nem:(
2018. júl. 23. 09:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezek ún. szerveroldali frissítések, mindenkinél máskor jelennek meg és máshogy.

Hiába telepítgeted újra.

2018. júl. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak zavar hogy mindenkinek olyan csak nekem nem:(( de köszönöm a gyors választ:)
2018. júl. 23. 16:20
 5/7 A kérdező kommentje:
És akkor valószínűleg nekem is elérhetőek lesznek ezek csak később?
2018. júl. 23. 16:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2018. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2018. júl. 23. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!