Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még használtan iPhone-t...

Megéri még használtan iPhone-t venni?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Lumia 640-t használok, de már nagyon kezd belőle elegem lenni. Megbízhatatlan, használhatatlan vacak. Szóval elgondolkodtam a cseréjén, és mindig is ki szerettem volna próbálni, hogy milyen egy iPhone. Leginkább a hatosokkal szemezgetek.


Érdekelne azon emberek tapasztalatai, akik legalább 2-3 évig használtak ilyen telefont, mert új korában minden jól működik, ezzel tisztában vagyok, de az is köztudott, hogy szándékosan belassítják a telefont, valamint hogy sajnos rengeteg Apple szolgáltatás nem működik éppen kielégítően. Tehát ha a régebbi iPhone-ok is vacakolnak, akkor természetesen nem fogom lecserélni a Lumiát, de ha használhatók még, akkor elgondolkodok rajta.


Mit is értek az alatt, hogy használható? Például: nem probléma számára a böngészés, nem fagy ki, nem akadozik jelentősen, lehessen vele fényképezni, működjön rajta a navigáció, a közösségi alkalmazások (leginkább Facebook, Instagram) használhatók legyenek, ne legyen gond a telefonálással, ne dobálja le a hálózatokat, ne tűnjenek el a névjegyek, stb...



2018. júl. 23. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Ha már olyat akarsz venni akkor vedd a leg újabbat.

Ha meg nincs pénzed akkor vehetsz jobb telefont is mint az.

Redmi note 5 az tökéletes, 65000 ft. Eustock.

Nekem előtte egy kinából hozatott telefonom volt, soha nem akadt meg, nem fagyott le. Minden tökéletesen működött, csak kétszer is leejtetettem a fülemtől a beton járdára , és aztán már szarakodott 2.5 év után.

Szerintem már nagyon jók az androidosok.

Feléért , harmadáért meg kapod mint az iphonet.

Mondhat bárki bármit nem rosszabb az android.

2018. júl. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor már inkább vedd “”kamatmentes”” részletre ha nincs rá egy összegben pénzed (ami nyilván drágább mint pl egy media markt) de akkor már iphone SE vagy 6s vagy esetleg iphone 7 amit ajánlok.
2018. júl. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
A Xiaomi meg Huaweiek nagyon jók ha olcsón akarsz jót én azokat ajánlom. Kamera egyikben sem jó szerintem de elmegy.
2018. júl. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül egy Huawei P8-ra esett a választásom az iPhone helyett. Ár-érték arányban szerintem többet tud, mint az iPhone, és összességében is egy jó telefon. Windows Phone után pedig egyenesen megváltás.
2018. júl. 26. 20:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elég rosszul döntöttél, ugyanolyan árarány értékben vehetnél egy Xiaomi Redmi 5 Plust ami sokkal többet tud mint a Huawei P8. Nekem az van és egy álom a telefon. Hozzáteszem hogy nekem is Lumiám volt csak egy 735-ös.
2018. júl. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez igaz én a Huaweinél is az újabbakra gondoltam nem régire mint a P8.
2018. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A pénz nagy úr. Ezt a telefont a városomban találtam, nem akartam többet tökölni vele, nekem a telefon csak egy használati tárgy, semmi több. Szóval alkalmi vétel volt, és egyelőre nekem tetszik.
2018. júl. 28. 10:42
 8/9 anonim válasza:
Én 2 éve használok egy 6s t nincs különösebb problémám vele csak annyi hogy az ios 14 már nem fut rajta annyira szépen pl a youtube kicsit akadozik de ahogy elnézem a telefon használati szokásaidat nem lesz számodra probléma.
2021. márc. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ez egy három évvel ezelőtti kérdés volt, azóta a második Huaweimet nyúzom :)
2021. márc. 3. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!