Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek is felesleges és...

Szerintetek is felesleges és undorító a triple cam a telefonokon?

Figyelt kérdés
Alapjáraton én nem szoktam sokat fényképezni. Aki meg igen és tényleg csinálja, az szerintem nem telefonnal fogja csinálni. A dual cam bőven elég. Szerintem nagyon csúnyán néz ki 3 lencse a telefonon. Szerintetek?

2018. júl. 23. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted is felesleges és szánalmas ízlésről vitatkozni?
2018. júl. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szerintem nem fölösleges, sok jó funciót bele lehet rakni, de igen, a huawei p20 prón is szebb lenne, ha egybe lenne a 3 lencse, nem külön az egyik.
2018. júl. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, nekem kifejezetten tetszik. Már miért lenne undorító?
2018. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Alex Fly ***** válasza:
100%
A helyzet az, hogy a mobiltelefon nem fényképező. Itt nem olyan egyszerű objektívet cserélni. Ha a három objektív egymástól különböző célra használható és egymást jól kiegészítő rendszert alkot, akkor teljesen korrekt és értelmes megoldás. Ha nem tetszik, akkor vegyél olyan mobilt, ahol nincs három kameramodul. Nem mindenki számára létkérdés a multifunkciós képkészítés...
2018. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Három kamera még hagyján, négy kamera sokkal undorítóbb szerintem. Művelődj egy kicsit:

[link]

2018. júl. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy mostmár szinte minden csúcskészüléket “megáldanak” ezzel
2018. júl. 23. 19:39
 7/8 Alex Fly ***** válasza:
Mivel minden csúcskészülékben a kamerarendszer is a csúcskategóriát képviseli, ezért nem kell csodálkozni rajta. Az alsóbb kategóriákban, ahol nem kiemelt szempont a képalkotás, viszont elég egy is -ergo ha nem tetszik a csúcs, akkor választhatsz abból is.
2018. júl. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na és mostmár négy is van...
2019. febr. 5. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!