Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen telefont...

Cynder33 kérdése:

Szerintetek milyen telefont érdemes most venni?

Figyelt kérdés
Nagyon szemezgetek a Sony Xperia XA ultrával de nyitott vagyok más telefonokra is.

2018. júl. 23. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Mindenkinek más a preferenciája, nekem az Iphone SE jött be, mert a kényelmes hordozhatóság, biztonságos, etikus oprendszer a fontos (az Android a felhasználók minden tevékenységét profilozza/kémkedi, azt hirdetőknek értékesíti).
2018. júl. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

Szerinted a crapple nem ugyanezt csinálja? No comment.



Az XA Ultra már 2 éves modell, felejtsd el. A körömpiszok tárhelyével együtt.

2018. júl. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Snksnk válasza:
19%
Iphone 5S
2018. júl. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyid lenne rá?


Ár nélkül nehéz ajánlani.

2018. júl. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én más gyártótól vennék telót , mert a sony hiába rak fel bele akár hány megapixelt ha a szenzorok nem jók és ezáltal a gép kb iPhone 5s minőség, ami nem mai darab.

Meg hát attól is függ h mennyit szánsz rá.

Én jó magam iphones vagyok. ( de ez lényegtelen)

2018. júl. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

"a sony hiába rak fel bele akár hány megapixelt ha a szenzorok nem jók és ezáltal a gép kb iPhone 5s minőség"


Egyrészt a kérdésben említett modell sem mai, ráadásul középkategóriás darab. Ellenben az i5s-el. Azon kívül tippelj abban milyen szenzor van.

2018. júl. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!