Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone aktiválási hiba? Megoldás?

Iphone aktiválási hiba? Megoldás?

Figyelt kérdés

Anyu vett magának egy Iphone-t, ( 6S-t) nekem is ilyen telefonom van, és a sajátomat én be tudtam állítani.

Viszont anyuét nem megy sehogy se.

Bekapcsoltuk, beírtuk a pin kódot, utána kiválasztottuk hogy magyar nyelvű legyen, valamint hogy Magyarország, és utána a wifi-t, MINDENT ELFOGADOTT!! Kiírta hogy pár perc türelem, majd pedíg hogy


"Actiaviton Error


Activation could not be completed. Please restore the phone and install the lates version of iOs and attempt actiaviton again. If the problem persist. Please contact customer support. "


A telefont a Telekomtól rendeltük részletre, tehát nem kapott, és megbízható helyről vettük. Fel is hívtuk emiatt őket, majd annyit közöltek hogy már más vásárlóknál is előfordult ez az eset. Semmi segítséget nem tudtak benne adni, vagyis azt mondták hogy biztos a pin kóddal van a hiba, pedig nem! Elvittük a szervizbe, ahol pedig azt mondták hogy semmi baj és működik.

Próbáltam utána nézni interneten (laptopon) hogy mi lehet a megoldás, de sehol sem találtam, angolul néztem pár videót de mivel eléggé halvány az angol tudásom nem igen tudtam bármit is tenni.

Tudtok erre megoldást?...

Én szerintem valami a rendszerrel lehet baj, frissíteni kéne vagy a fene se tudja. (Hülyeséget nem akarok mondani csak ez jutott eszembe. Viszont frissíteni hogy lehetne ha a telefonba belépni se enged hiába fogad el mindent...)


Tudtok segíteni? Köszönöm szépen.



2018. júl. 23. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A sim kártyát nézzétek meg másik telefonban, hogy aktiválva lett-e.
2018. júl. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én rádugnám a laptopra és az iTunes segítségével aktiválnám. Viszont tényleg ellenőrizzétek előbb, hogy a SIM kártya aktív-e, mert ez is okozhat problémát.
2018. júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen a SIM Kártya jó, nem azzal lehet a probléma.

Letöltöttem a laptopra az iTunes-t viszont hogy kell vagyis hogy lehet vele aktiválni? :o

2018. júl. 23. 18:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha ezek után sem sikerül az aktiválás, aktiválja az iTunes segítségével az iPhone-t:

Győződjön meg arról, hogy az iTunes legújabb verziójával rendelkezik.

Ellenőrizze, hogy a számítógép rendelkezik-e internetkapcsolattal.

Nyissa meg az iTunes alkalmazást a számítógépen. Az iPhone-hoz kapott kábellel csatlakoztassa az iPhone-t a számítógéphez.

Várjon addig, amíg az iTunes észleli és aktiválja az iPhone-t:

Ha az iTunes a „Beállítás új készülékként” vagy a „Visszaállítás biztonsági mentésből” beállítást jelzi, akkor az iTunes aktiválta az iPhone-t.

Ha az iTunes azt jelzi, hogy a SIM-kártya nem kompatibilis, forduljon a mobilszolgáltatójához.

2018. júl. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor többször is meg kell próbálni aktiválni, van, hogy ötödszörre-hatodszorra sikerül csak a dolog.

Ha sehogy sem megy, akkor dugd fel iTunes-ra, és úgy csináld végig a setup-ot.

2018. júl. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát sehogy se akart működni. Most anyuék bevitték egy telefonboltba és ott frissitik neki.

Remélem ma már ha haza érnek minden okés lesz, de azért köszönöm az eddigieket!♥

2018. júl. 24. 11:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerült minden. Bent frissitették anyunak, de nagy nehezen ők is telefonos segítséggel xD DE a lényeg hogy működik!:3
2018. júl. 25. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!