Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Lg K8 okostelefonom szoftve...

Az Lg K8 okostelefonom szoftverfrissítés közben "meghal" aztán újra "féled" és ezt csinálja folyamatosan. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Felajánlotta az a sz*r, hogy új szoftverfrissítés elérhető meg minden aztán telepíti. Mondom k. Elkezdte a folyamatot meg minden, aztán amikor a telefon újraindul és kiírja, hogy "Frissítés folyamatban..(1/2)" akkor egyszerűen nem csinál semmit csak leáll és újraindul(néha mondjuk töltődik egy kicsit az a csíkcucc de az hangyapénisznyi és utána újraindul megint az egész folyamat). Próbáltam a Hard Resetet de az sem segít mert amikor rányomok másodjára is az "igen"-re akkor megint felhozza a szoftverfa**ságot és előröl kezdődik az egész szóval értelmetlen azzal próbálkozni. Esetleg valaki tudna valamit ajánlani vagy valami mert már a falon túlra mászok lassan. Köszi szépen az ÉRTELEMTŐL illatozó válaszokat!

2018. júl. 23. 19:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja most nézem, hogy másnak is problematikája volt ezzel a dologgal szóval egyszerűbb lett volna visszakeresni a korábbi kérdéseket de nopara. szóval majd nemkell oltogatni emiatt mert tudom hogy most agykapacitáshiányom volt de ha már ennyit kínlódtam a kérdéssel legalább dobáljatok meg pár válasszal is.
2018. júl. 23. 19:03
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsold ki a szoftver frissitést.

Lg K8,2016-os,1,5gb ramos-om volt,a szoftverfresh-től mindig újra telepithettem:/,amúgy jó lett volna,ha másfél év után nem nyúlik ki a kijelző meg aksi👍

2018. júl. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát de nemtudom se ki se be kapcsolni xd semmit nem tudok csinálni mivel folyamatosan frissiteni próbál de nem megy szegénynek :(
2018. júl. 23. 19:18
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lödd ki a netet,indits újra a telót,a beállitásokba kapcsold ki a szoftverfrissitést,nfc meg lg akármiket...
2018. júl. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!