Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért veszik meg az emberek...

Miért veszik meg az emberek 100 ezer forintért például a Samsung telefonjait, amikor Xiaomi vagy a Huawei fele ennyiért nyújta ugyan azt a teljesítményt, stabilitást, támogatottságot?

Figyelt kérdés

2018. júl. 23. 19:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
42%
Mert az a menci persze csak az ájfon után.
2018. júl. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
50%
"Márka név " miatt😂
2018. júl. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
63%
Nekem a Huawei telefonom volt 120 000... és azért ezt vettem, mert megvolt benne minden funkció, amit használni akarok, az ujjlenyomat-olvasótól az NFC-ig (meg mert nem akarom félévente cserélni, mint a menőzők, hanem addig használnám, amíg bírja).
2018. júl. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%
nekem azt mondták, hogy olyat vegyek, mert az a jó (én meg nem értek hozzá, úgyhogy olyat vettem)
2018. júl. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%

Tényleg benne van az amit az előző ír. "Olyat vegyél mert az jó". Én is megkaptam akár Nokiám akár Oneplusom volt, hogy "De miért nem vettél valami normálisat, mondjuk Samsungot".


Bár azt azért tegyük hozzá a Samsung csúcs telefonjai elég jó szintet képviselnek, még ha drágábbak is.


Na meg ugye kinek mi. Például haverom a második Xiaomit fogyasztja el amióta nekem Oneplus 3T van. Meg is kaptam tőle, hogy bezzeg neki feleannyiba se került. Csak mire én lecserélem ugyanott leszünk árban.

2018. júl. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
77%
A márka miatt (ami egy kicseszett nagy hülyeség, mert pl egy xioami még mindig jobb mint az Iphone (tudás, és op rendszer miatt is)
2018. júl. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
11%

Inkább 10 ezres plázafon menjen a kukába,mint egy 100 ezres 'márka'...

A 25-30 ezres telefonok se rosszabbak, mint a 'márka'...

Ki és mire használja?!Mik az igények.Számoma: 1.Ár,2,kijelző 3.Tudás 4.Aksi De jelenleg 2 telóm van:15ezres navon,plázából és egy 5,5" Homtom ...

2018. júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
98%
Annyit még hozzátennék, hogy régen a Samsung volt az "olcsó" telefon. Majd jött a Huawei, ami ma már közel ugyanott van árban és tudásban. Ugyanígy lesz a Xiaomi is. Persze kell hozni az olcsó szintet pár évig, viszont eljön az idő mikor egyre többet fognak elkérni érte.
2018. júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%
Xiaomi már évek óta ugyanúgy alacsony árakkal dolgzozik, termékeknél próbálják tartani a +5% haszonkulcsot. Ráadásul ők nem csak mobilban utaznak hanem majdnem mindenben. Persze ez is változhat, de nem mostanában.
2018. júl. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 zombozo ***** válasza:
85%

1. Xiaomi Redmi Note 4-et használtam 4,5 hónapig, úgy gondoltam én is, hogy jó lesz átlagfelhasználásra, de nagyon hiányzott a mindig aktív kijelző, a kiváló minőségű kamera, a tiszta videó hangminőség, a könnyen kézbe fogható telefon, a gyorstöltés. Idegesített, hogy zsebben a XRN4 zenelejátszó magától kikapcsolt, az értesítő ledje kis pötty, alig lehet látni.

Ezért Samsung S7-re váltottam, egyedül az akksija ennek 2-3 napot bír, a Xiaomi 1 hétig is kihúzta.


2. Ha abból a szempontból nézzük, hogy a Samsung mennyi ideje van a piacon és a Xiaomi, akkor nem kérdés, hogy miért is választják a Samsungot-> bizonyított, az első Samsung LED 23" monitorom már 7 éves és még mindig tökéletes képet ad. Régi bejáratott márkanév.


3. Felső kategóriás Samsungot nem csoda, hogy veszik, de az alsó-és középkategóriás Samsungok már nem ütősek szerintem, és itt lép be a Xiaomi Redmi sorozat, bár Magyarországon még mindig lassan terjed.


Huawei-ről nincs véleményem...

2018. júl. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!