Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a telefonról?

Figyelt kérdés
Nem volt még soha ilyen márkájú telefonom, a baráti körben sem láttam már. Nekem az ár kevésnek tűnik, mert viszonylag jó tulajdonságai vannak a készüléknek.
2018. júl. 25. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó ár, a tulajdonsága szinte észre vehetetlen.
2018. júl. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is olyan volt, de egy rakat xar. Leturmixoltam.
2018. júl. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én se látta már ilyet. Tényleg nagyon jó telefon lehet.
2018. júl. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy a fiatal generációnak egy telefon az önkifejezés eszköze lehet, amivel kitűnik a tömegből, de ez már túlzás, nem gondolod?
2018. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Upsz, bocsika

smartphone-xiaomi-redmi-note-4-dual-sim-64gb-gray

2018. júl. 25. 20:07
 6/6 anonim ***** válasza:
A xiaomi telefonok nagyon jók, az áruk korrekt és nem szemetet kapsz. Eddig aki kapcsolatba került ismerősök közül vele meg online is, nagyon megszerette. Én 3éve vettem az első azóta is megy bár már érezni rajta hogy kiöregszik. Ha nem töröd össze vagy fürdeted meg és emberien viselkedsz vele, kitart és kiszolgál ameddig szeretnéd. És ha hiszed ha nem top5 telefon gyártok között van a világ listán az ilyen apple meg samsung vackok melett. Sajnos azok a márkák már csak a pénzre és a márka fényezésére mennek, érezheted is hogy hogy hasonló hardwarű telefonjaik jóval többe kerülnek mint pl a xiaomi telefonjai. Miközben nem jobb csak hogy rajta a márka jelzés, xiaominak is vannak drága telefonjai de azok olyanok is hogy nem véletlenül azok.
2018. júl. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!