Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Internetről telefont rendelni?

Internetről telefont rendelni?

Figyelt kérdés
Ez hogy történik? Mindig bementem pl a telekom üzletbe és mondtam, hogy új telefonra lenne szükségem, na de milyen az amikor az internetről rendelünk? Elgondolkodtam, hogy onnan rendelek. Mit lehet erről tudni, oké nincs előfizetés, gondolom kártyafeltöltős? Internettel meg a csomagokkal mi a helyzet? Meg a szolgáltatóval?
2018. júl. 25. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindezeket megtudhatod ha felhívod az ügyfélszolgálatot.
2018. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval senki se tudja innen.. :(
2018. júl. 25. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogy mit akarsz rendelni és mennyiért?

Azt mi tényleg nem tudjuk.

De megbeszélheted a szolgáltatóval ha felhívod.

2018. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"oké nincs előfizetés, gondolom kártyafeltöltős? Internettel meg a csomagokkal mi a helyzet? Meg a szolgáltatóval?"


Mindenre a válasz: attól függ. Ha szolg.t-ól veszed, akkor velük lepacsizod. Ha sima boltból, akkor meg ezek a kérdések nem léteznek.

2018. júl. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiválasztod mit szeretnél megrendeled, megjön és belerakod a régi kártyádat az előző telefonból.(mivel kártya függetlenek az ilyen telefonok, bármilyen kártyát belerakhatsz, persze méret függő). Attól hogy új a telefon a régi számod, és az ehhez tartozó tarifák csomagok nem változnak. Még valami?
2018. júl. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bárhonnan rendelhetsz, kártyafüggetlen a legjobb.

A többi minden a kártyádon van.

2018. júl. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!