Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messenger hívás közben napok...

Messenger hívás közben napok óta villog a képernyőm. Tudnátok benne segíteni hogy mitől lehet?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung Galaxy S8-as telefonom, és az utóbbi pár napban a fent említett hibát vettem észre. Eleinte nem volt ilyen problémám. Utána olvasgattam de nem találtam semmi hasznosat. Például olvastam hogyha az automatikus fényérzékelést kikapcsolom ez megszűnik, amit megtettem de nem oldódott meg a problémám. Amikor eltartom a fülemtől nem villog, de mikor a fülemhez tartom nem mozgatom, azonnal folyamatosan villog. Rendes hívásnál nincs ilyen gondom. Szerintetek mitől lehet?

2018. júl. 27. 17:09
 1/2 RudY_HUN válasza:
Samsung Galaxy C5 Pro, ugyanez a probléma, szintén most jött elő. Valószínűleg az új Messenger frissítés hozta, remélhetőleg mielőbb javítják.
2018. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van! :)
2018. júl. 31. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!