Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok berakni alkalmazá...

Hogyan tudok berakni alkalmazás zárt?

Figyelt kérdés
Izagából tudom, hogy hogy kell csak az a helyzet hogy kér valami kódot s nem tudom, hogy mi az. A telefonom Huawei p9 lite 2017-es (vagy p8 lite 2017) és hát megkaptam az alkalmazás zárt, de kér valami kódót s nem tudom, hogy mi az. A telefonzár 6 számjegyű de amit az app lock kér az viszont csak 4...Megprobáltam a 0000-t de az se jó meg az 1234-et. Mással előfordult az, hogy kért valami kódot s nem tudta hogy mi az? Én sajnos nem tudok tippet hogy itt mit csináljak mert semmiféle kódot nem adtam meg, pedig most szükségem lenne erre az app lock-ra. Hogyha nem találom el a kódot 3x vagy amennyiszer kéri kiirja hogy próbálja meg 1 óra múlva... A másik tippem az volt, hogy próbáljam meg a legelső lock screen kódot de már nem emlékszem, hogy mi volt az, szóval segitséget kérnék, ha valaki tudja a megoldást előre köszönöm.

2018. júl. 27. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem egy előre meghatározott kód, hanem te adtad meg éa most ugyanazt kéri.

Ha nem tudod akkor egy factory reset keretében megszabadulhatsz tőle, az alkalmazásokat meg újratelepítheted.

2018. júl. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem ha megadtam volna egy kódot egyáltalán azért csodálkozom, ez alapból belevan épitve a telefonba az applock
2018. júl. 27. 20:35
 3/5 A kérdező kommentje:
Megprobáltam a resetet de az sem vált be
2018. júl. 27. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:
A kódokat mindig a felhasználó adja meg, csak a mesében van olyan, hogy "egyszercsak kódot kért, pedig én nem álítottam be semmit".
2018. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt én is jól tudom, csak nem emlékszem hogy beraktam volna egyáltalán mert nem volt szükségem applockra. Van egy érzésem, hogy a tesom csinálhatta(ami nem meglepő) csak kiszedni nem tudom, hogy sajátot álitsak be és nem valószínű, hogy emlékszik a tesóm ha ő volt
2018. júl. 28. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!