Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az ha telefonálok...

Miért van az ha telefonálok valkivel állandóan panszkodik, hogy rosszul hall, meg ugy hall mintha dobozból beszélnék vagy vzalól?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy olyan gondom, hogy ha telefonálok akárkivel (100-ból 95-ször így van) mindig panaszkodik, hogy rosszul hall úgy hall mintha dobozból vagy vízalól beszélnék meg vízhangzok neki, de amint felhívom Facebookon (messengerben) vagy viberen vagy skypon (ingen ugyanarról a telefonról)már nincsen semmisem, meg minden tökéletes. Jelelnegi telefonom egy Iphon 7 plus, az előzőt 1 éve cseréltem le az egy Samusng Galaxy S4 4-5 évig használtam és ugyen ez volt a probléma állandóan. Ja meg az hogy alig hallanak, pedig van, hogy ordítok (Messengerben nincs ilyen), Téréreő maxon szokott lenni álltatában, vodafonos vagyok. Valki valmi ötlet miért van ez?



#mobil #telefon #probléma #Vodafone #telfonálás #vísszhang
2018. júl. 27. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:

talán rossz a mikrofon?

Erre nem gondoltál?

2018. júl. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mesikeh05 válasza:
A mikrofonoddal lehet baj. Nekem is volt ilyen, esetleg próbáld meg úgy, hogy leveszed a tokot róla.
2018. júl. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De úgy beszélek,hogy vodafon hálózat álltal akor van csak ez, de ha massenger vagy viberről hívnak akkor nincs. ( ugyan az a telefon ugyanaz a mikrofon) majd kipróbálom tok nélkül.
2018. júl. 28. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!