Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szétszedés után nem érzékel....

Szétszedés után nem érzékel. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Hali, szétszedtem a telefont odáig hogy a keretből kicsússzon és a képernyő üveg illetve a kijelző(nagy fekete lap) külön váljanak. A kijelző egyben maradt a telefon réssel csak az üveglap csúszott félre de egy összekötő kábel szerűség még tartotta a kijelzőhöz. na most újra összeraktam, bekapcsol, a nyomógombokat érzékeli , viszont az érintést egyáltalán nem. Lehet hogy megsérült az üveg és a kijelzőt összekötő kábel, vagy rosszul raktam vissza? Mi lehet a probléma?
2018. júl. 30. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Minek szetted szét?
2018. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A szalagkábel kimozdult a helyéről.
2018. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. mivel ez játszós telefon és érdeklődő vagyok műszaki téren , meg szétkellet szednem mivel nem érzékel a bekapcsológomb, csak ha oldalt megbontom.


2. válaszoló. a szalagkábel ha elmozdult akkor az a kijelző alatti résznél lehet?

2018. júl. 31. 01:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem szervízelted?
2018. júl. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Miért nem szervízelted?"

Miért nem olvasol vissza? Szövegértelmezés, kreativitás, ismeretlen fogalmak? Szerviz, szervizelés rövid i betű mellesleg.

2018. júl. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
Az az oka, hogy szétszedted.
2018. júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!