Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ez a www.onepluss....

Green Day4 kérdése:

Szerintetek ez a www.onepluss. Store weboldal csalás vagy tényleg megbízható, valamint nem hamisítvány vehető ott?

Figyelt kérdés
A Facebookon a napokban fedeztem fel. Lehet ott venni OnePlus 6 telefont 100euróért. Láttam ez alatt a hirdetés alatt pozitív hozzászólást is, de nem vagyok meggyőződve hogy attól még kamu. Ráadásul tudom hogy a legtöbb ilyen gáz, de valahogy engem majdnem meggyőzött, ezért kérem a segítséget. Hol vagy hogy tudnák a rendelés előtt a neten erről információt gyűjteni? Vagy tapasztalat esetleg?

2018. júl. 31. 00:52
 1/6 anonim válasza:
100%
Kamu
2018. júl. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bélám, gondolkodj már egy picit. Mindenhol 180 ezer Ft környéke.

[link]

[link]

Ennyibe kerül, ez az ára. Erre ráizgulsz egy oldalra, ahol 1/6-od áron kínálják és még komolyan azt várod, hogy egy eredeti, egyébként 180 ezerbe kerülő telefont kapjál? Azt mondjuk meghallgatnám, mivel győzőtt meg, hahaha :))) Szépek a képek?

2018. júl. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen. Tényleg szépek voltak a képek :)

Mert eddig sosem dőltem be ezeknek.

2018. júl. 31. 06:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül csak a gyártó oldalán tudod megrendelni: [link]

519 Euró itt az OP6 - legolcsóbban.

2018. júl. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy írják, legolcsóbb a gyártó hivatalos oldalán megvenni. Másrészt egy 180 ezres telefont 30 ezerért hirdetnek annál még a hülye is láthatja hogy átverés.
2018. júl. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valami kínai klóntelefon lehet, ami jobb esetben bekapcsol, rosszabb esetben semmire se jó. És még silány minőségű a telefon külseje is.


Azt se tartom kizártnak, hogy ázsiai piacra szánt telefont árulnak Magyarországon, ez azért vicces, mert így a B20-at nem tudja a telefon.


De szerintem ennyit nem görcsölnek az átveréssel, utalj előre és nem kapsz semmit.

2018. aug. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!