Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefonnak csak az...

Xiaomi telefonnak csak az egyik hangszórója szól. Ez normális vagy valami baja van?

Figyelt kérdés
Rádiót hallgattam és amikor felemeltem a készüléket, véletlen befogtam az ujjammal a jobb alsó hangszórót, és a hang szinte teljesen elment. Ha a bal oldalt takarom le, semmi sem történik.
2018. aug. 2. 00:07
 1/5 A kérdező kommentje:

Redmi 4X

1 hónapja van meg. De azt nem tudnám megmondani, hogy ez a probléma eddig is fennállt-e.

2018. aug. 2. 00:09
 2/5 anonim válasza:

csak annak kell szólnia, mert a másik az nem hangszóró

nekem is ugyanilyen telefonom van

2018. aug. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán mert eredetileg is csak 1 hangszórója van? Sok kínai telefonnak 2 hangszórónak látszó nyílása van, de csak az egyikből jön csak hang. Az én huawei telefonomban is csak 1 hangszóró van.
2018. aug. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A másik mikrofon, csak így dizájnos azért néz ki így!
2018. aug. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg? Akkor jó, köszi szépen! :)
2018. aug. 2. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!