Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A felsorolt készülékek közül...

A felsorolt készülékek közül melyik éri meg a legjobban hosszú távra?

Figyelt kérdés

iPhone SE 32GB

iPhone 7 32GB

Huawei P10

Huawei P20

Samsung Galaxy S8

Csak ezek jöhetnek szóba! Legalább 2-3 évre tervezek készüléket venni, szóval fontos a megbízhatóság.



2018. aug. 3. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

még egy hüéye kérdés. A 7 és SE között nincs különbség, csak a dizájn. De inkább akkor már 7-et vegyél, vagy várd meg a következő iPhone-t.


p10 kihúzva


samsung vs huawei. itt már neked kell döntened. fotózásban a huawei, teljesítményben a samsung a jobb.


iphone-t akkor vegyél, h sok pénzed van és nem bánod, h 2x annyiba kerül, mint egy "androidos változat"

2018. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jelenleg Samsung Galaxy S6-ot használok és már a vásárlás követő első évtől kezdve rengeteg probléma van vele. Négyszer volt már szervízben, és most sem a legjobb, már a második akkumulátor van benne, rettenetesen gyorsan merül, melegszik, lassú. Most lesz 2 éves a készülék. Kamera is volt már cserélve, de most sem a legjobb, mint volt amikor megvettem, ezért félek kicsit újra androidot venni. iPhone-om még nem volt.
2018. aug. 3. 23:03
 3/13 anonim ***** válasza:
Én P20-at vennék.
2018. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Samsung nem a legjobb anyának 3 Samsungja volt mindegyikkel volt valami probléma. Én azt személy szerint nem ajánlom. Ha van pénzed akkor iPhone-t vegyél. Bár én nem nagyon szeretem mivel az App Stone-t nekem kicsit fura használni. Én mondjuk abszolút Huawei rajongó vagyok. Én egy P9-el kezdtem azóta imádom a Huawei-t. Azért ajánlom hogy nézz utána a Xiaomi-nak bár tudom hogy azt írtad, hogy "csak ezek jöhetnek szóba!" de szerintem érdemes megnézni mert nem egy nagyon drága telefonról van szó mégis nagyon sokat tud!
2018. aug. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
iPhone 7 vagy P20 mindegyik vígan elmegy még 2-3 évet
2018. aug. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
P20, S8-at szigorúan csak páncélszekrénybe, borzasztóan törékeny,
2018. aug. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Alex Fly ***** válasza:
Hosszabb távra érdemes még megnézni a Pixel készülékeket is...
2018. aug. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Samsungok kigyulladnak, a huawei valami rotációs kapa márka lehet, Marad az iPhone. Mindegy melyik, csóróknak legalább nem fogsz tűnni.
2018. aug. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Alex Fly ***** válasza:

@8: hát akkor egyik sem...

Okostelefont szeretne, nem iPhone-t.

2018. aug. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 +1.
2018. aug. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!