Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet a gyári billentyű...

Hogyan lehet a gyári billentyűzet reakcióidejét csökkenteni telefonon? Ez alatt értem azt, amikor hosszan nyomod az ékezetes karakterekért valamelyik betűt.

Figyelt kérdés

Van egy Samsung Galaxy S9 Dual telefonom, ami jó, csak egy bajom van vele. Az előző Samsung-omon (S3 Neo) rövidebb ideig kellett hosszan nyomnom egy karaktert, hogy előhozzam annak ékezetes változatát. Mivel azt a rövidebb késleltetést megszoktam, ezért elég gyakran megesik, hogy mondjuk "á" helyett "a" betűt írok, ami azért eléggé zavaró.

Amit eddig próbáltam:

1) a billentyűzeten van egy fogaskerék gomb, amivel elő lehet hozni annak beállításait. Ezt végig is bogarásztam, de nem találtam erre vonatkozó beállítást. A Beállítások--->Általános kezelés--->Nyelv és bevitelnél is próbálkoztam.

2) Próbáltam az animációk késleltetésével játszani a Fejlesztői beállításokban, illetve megnéztem, nincs-e erre vonatkozó egyéb más beállítás.


Ragaszkodok a gyári billentyűzethez, mert ezt az apró zavaró tényezőt leszámítva eddig ezt találtam a legkényelmesebbnek. Aki válaszol, az vegye figyelembe ezt a kitételt. Nagy köszönet előre is minden válaszért :)



2018. aug. 6. 00:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Végig néztem az s8 pluson mindent. Szerintem nincs ilyen lehetőség.


Ha tényleg nem opció mondjuk egy swiftkey akkor meg kell szokni.


Bár én ékezetes szavakat mindig a prediktív szöveggel írom. Nem javítja ki magatol de a bill. Felett fel ajánlja csak rá kell nyomni.

2018. aug. 6. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kár érte. Olyan lassú-hatást kelt ez így. Akkor viszont megszokom, ha nem akarok zagyvaságokat írni :D Amúgy a swiftkey-ről olvastam, sokan kedvelik és szinte csak jó véleményeket olvasni róla.

Kösz szépen, hogy megpróbáltál kisegíteni :)

2018. aug. 6. 11:40
 3/9 A kérdező kommentje:
Aki esetleg találna hozzá megoldást, az nyugodtan írjon ide.
2018. aug. 6. 14:46
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a Nyomva tartás késleltetésével lesz gond. Sajnos ez is zsákutca, minimumon van, de ez 0.5mp, ennél lejjebb nem is engedi.
2018. aug. 6. 21:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennel lejebb gyári bill.-el max root joggal mehetsz, de ha nem vagy benne otthon inkabb ne. :D nameg a garancia miatt se
2018. aug. 7. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elboldogulnék, de biztosan nem fogok egy S9-et root-olni :D Garanciaidőn belül meg végképp nem. Akkor lehet marad a megszokás...
2018. aug. 7. 14:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor marad az :D


Bar en megnéztem itt s8 pluson a root mappákat. De nem nagyon tálaltam erre utaló opciókat. Talán a billentyűzet apk-ban. Most kíváncsi lettem :D

2018. aug. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha neked root-olva van és akár csak kíváncsiságból is megnéznéd, hogy ad-e olyan lehetőségeket, már az is egyfajta segítség volna amiért hálás is vagyok :)
2018. aug. 8. 03:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Délután belenézek:D
2018. aug. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!