Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Roblox-ban, lehet robuxot...

Roblox-ban, lehet robuxot venni, sim kártyával, Vodafone szolgáltatóval?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék robuxot venni telefonról, de Vodafone-on nem tudok...

Esetleg van valami app, vagy ilyesmi, hogy telefonról fel

lehet rá tölteni, és az egyenlegből, amit feltöltöttél, pl veszel egy Rixty gift kártyát?


Kérlek válaszoljatok szépen, ha tudjátok.

Hülyeséget kommentelőt nem kérek, köszönöm!



2018. aug. 8. 20:08
1 2
 1/14 Zzzoli ***** válasza:
47%
Nem tudsz, csak bankkártyával.
2018. aug. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

Telekomos kártyával így kell :


Letöltöd a play áruházból (értelemszerűen azzal a fiókkal ,amibe megvan adva fizetési lehetőségként a telefonszámod) aztán az alkalmazásban rámesz,arra a mennyiségre amennyit venni akarsz és ha ki fogja adni a fizetési lehetőségeidet (ha megvan a számod akkor nyilván azt is) kiválasztod ,beírod a jelszavad és kész.


Mivel a Google Play nem írja,hogy csak bizonyos szolgáltatóknál lehet megcsinálni és bármilyen számot hozzá lehet adni ,így gondolom Vodafoneossal is lehet.


Az első hozzászóló gondolom valami idióta ,aki csak írt valamit. Rengeteg helyen (Facebook,Gyakori,fórumok) láttam már ,hogy megkérdezték ezt,és mindenhova azt írják ,hogy kártyával nem lehet fizetni,de ez (nyilván) hülyeség.

2018. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Zzzoli ***** válasza:
47%
Az idióta az te vagy kedves hozzászóló, ugyanis MasterCardal már többször töltöttem robuxot, de az utóbbi időben Paypallal nyomom, mert még egyszerűbb :-)
2018. aug. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Zzzoli ***** válasza:
53%

Egyébként fel sem kínál mást csak credit card, Roblox card, Debit card, Rixty meg Paypal, ha megnézed.

Látom még sosem vettél robuxot, én tegnap is vettem az egyik gyereknek 24,95 dollárért 2000-et.

Egyébként a Xolla.com-on keresztül megy, de gondolom ezt tudod, mert nem vagy idióta és elolvastad a visszaigazoló emailt amikor megvetted :-)

2018. aug. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Zzzoli ***** válasza:
61%
Bocsi, Xsolla.com :-)
2018. aug. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Zzzoli ***** válasza:
61%

Idióta én nem másoknak vásárolgatok, hanem a saját gyerekeimnek és ha felmész a weboldalra, felkínálja a vásárlási módokat, kiválasztod hogy mennyit szeretnél és mivel, aztán ott is van, majd megérkezik a visszaigazoló email. Ez ennyi, ha bankkártyával fizetsz, a xsolla igazol vissza, ha paypallal akkor meg a paypal. Nem kell hozzá sok ész, de neked annyi sincs úgy látom.

Gondolom a bankszámlád meg úgy mínuszban van hogy meg se fordulhat a fejedben a bankkártyás vásárlás.

2018. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

Komoly agyiszinted lehet. Az elso valaszodban azt irtad ,hogy csak bankkartyaval (ami amugy bankszamla) lehet. Ez nyilvan hulyeseg ,utana te is leirtad ,hogy lehet PayPallal is,tehat magadnak ellentmondtal.

Olvastad a kerdest? Itt hajtod a hulyeseged a bankkartyadrol , mikor a kerdes arrol szolt,hogy sim kartyarol lehet e venni. Egy idiota vagy ,ez a helyzet.

Kepet is kuldtem,hogy van lehetoseg telefonrol venni. De te hulye vagy es nem fogod fel .


Az meg ,hogy szemelyeskedsz es az anyagi helyzetemen akarsz fogast talalni undorito,de nembaj ,ez nekem is megy. Vasarolgass az ostoba gyerekeidnek robuxot,jatszani ugysem tudnak,de legalabb penzuk legyen. :)

2018. aug. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Zzzoli ***** válasza:
Ember, a paypal szerinted a szomszéd bankszámlájáról veszi le a lóvét, látom nagyon kasu vagy :-) Nem baj, majd szép lassan bele tanulsz! :-)
2018. aug. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Zzzoli ***** válasza:

Látom nem láttál még sim kártyát sem, az nem fizető eszköz, de találsz a sim működéséről elég irományt a neten :-)

Fizetni nem a simmel fizetsz, hanem az előfizetői számlád rovására terhelődik. Látod milyen kasu vagy! :-)

2018. aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

Te gyarilag vagy hulye vagy tanultad?

A kerdest kene figyelembe venni! A Paypal bankkartya (sem bankszamla). Ez igazabol lenyegtelen ,mivel nem ez volt a kerdes. Aztmondtad nem lehet massal ,csak bankkartyaval (ami bankszamla) ,de lehet telefonrol is. Ezt nem fogod fel, a hulyeseget irogatod.


A kerdesre kene valaszolni, en arra valaszoltam,mig te belemkotottel. Remelem erre neveled a gyerekeket is :)

2018. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!