Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol találok a neten NFC képes...

Hol találok a neten NFC képes telefonok listáját?

Figyelt kérdés
Én kerestem, de csak 2014-est találtam, amiben az én telefonom nincsen benne, mert még le sem gyártották akkor. Létezik valami frissebb lista?
2018. aug. 8. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt sok paraméterre tudsz szűrni, az nfc meglétére is:

[link]

2018. aug. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szinte minden mai mobilban van már, ez alap dolog.

Gsmarena-n tényleg minden hivatalos specifikáció fent van szinte minden mobilról.

2018. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt is vannak:

[link]

Hozzá tettem még a B20-at is, hogy már azon készülékek között tudjál választani. Az áraknál figyelj oda, hogy ezek mind, külföldi webshopok, úgyhogy Magyarországon drágábbak ezek. A bal oldali menüben, sok mindent meg tudsz adni még, pl. mekkora a kijelző, mekkora az akku kapacitása, stb.

2018. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Beteszem újra a linket: [link] - remélem így már jó lesz.

Bal oldalon, a 4G/LTE frequencies-re kattintva tudod kiválasztani a B20-at, ha szükséges, de mint fentebb is írtam, sok más tényezőt is hozzá tudsz adni.

2018. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!