Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem meg?

Toasolev kérdése:

Melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés

Huawei Mate 10 lite

Samsung galaxy a5 2017 ?

Válasyaitokat érvekel alátámasztani . Válaszaitokat kősyőnőm.



2018. aug. 9. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Engem az érdekel, miért ezt a két telefont nézted ki magadnak, mikor van más gyártó okostelefonja is. Van amiben van infra port is, így távirányítóként is tudod használni, másikban meg kis hátlapi kijelző is akad és így tovább.

Mivel Neked lesz egy okostelefon és NEM NEKÜNK, így jobb lenne ha Te tudnád, mire használnád? Pl. mobilos fizetésre? Játékra is? Mennyire számít a kamera? Mekkora legyen és így tovább.

2018. aug. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azert választottaam ezt a két márkát mert semi kép nem akarok valami kinai szart veni , tudom a huawei is kinai de a 3 dik legnagyobb márka igy megbizhato. Az elozo telefonom egy xiaomi redmi note 4 volt és egy évet sem birta , tönkrement. Ami nekem kell , legalább tarson 2-3 évet és ne keljen minden évben telefonra költsek, ne legyen nagyon törékeny, jo kamera mert sokat fényképezek és szelfizek, és nem utolso sorban nagyon sokat játszok rajta igy szeretném ha minden játék akadásmentesen futna rajta és sokáig birná az aksija. Ezek az elvárásaim ezért válasytottam ezt a két telefont mert most egy árban vannak.
2018. aug. 9. 10:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Kínai márkák között is ég és föld a különbség, ráadásul Xiaomi is nyit hamarosan egy márkaboltot Budapesten. Fura, hogy pont az ő mobiljukkal volt problémád - nálam volt és most is van egy Xiaomi, illetve egy Meizu, sokkal tovább bírta, mint egy 1 év.

Ne legyen nagyon törékeny: akkor inkább tokot vegyél, vagy fóliáztasd be, mert csak az a védelem, amivel számolni tudsz. Egy strapamobilban vagy gyenge kamera van, vagy ha jó kamera van, akkor inkább hagyjuk, mert az ára is olyan.

Írj egy árat és az alapján lehet egy jót mondani.

A Nokia 8 is nagyon jó, csak nem tudom, belefér-e a keretbe. Gondolom ez egy ismert márka számodra, ami kínai, csak az eredeti fejlesztő csapata (egy része) is náluk dolgozik - ha mond ez valamit neked.

Ha meg olcsóbban kell, akkor Meizu Pro 7, a kamerájával kapcsolatban itt olvashatsz: [link]

2018. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem sok kinai nonema telefonom volt ebbol eleg ilyen meizukat ne is haljak nekem volt xiaomim is megvan rola a véleményem engem nem gyözött mg szoval értelmes tanácsot kérnék a tok és az üvegfolia termésyetes anélkül nem is vennék telefont. A felsö léc a telefon vásárásban 75 ezer forint ez fölött egyáltalán nem érdekel.
2018. aug. 9. 11:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is egy Meizu-t használok, ami elmúlt 1 éves és semmi baja (csak az üzemideje picit gyenge, de az már a kezdetektől fogva), de akkor ezt a márkát nem ajánlom! A sógoromnak A5 van, novemberben lesz 1 éves. Nem rossz cucc, bár nem is kiemelkedő: kamera, üzemidő elfogadható, a kijelzője szép képet ad, gyors, nem fagy, bár múltkor kicsit behülyült egy frissítéstől, de ez a probléma magától megszűnt. A Huawei-ről nincs tapasztalatom.
2018. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék (nem rábeszélésképpen), hogy a Meizu az nem noname. A noname ott kezdődik, hogy Doogee, Homtom, Leagoo stb. stb.
2018. aug. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infot
2018. aug. 9. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!