Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Létezik olyan nagygombos "nagyi" telefon, ahol a kijelzőzárat nem oldalt egy csúszkával kell kinyitni?

Nem kell bele semmi kamera, semmi lámpa...

És a hívást indító/elutasító gombok alatt/felett sem kell +gomb..szóval ilyen gombsoros telefont keresek: [link]

Volt már egy Alcatel 2008...De ennél bonyolultabb módon már nem is lehetett volna hívást fogadni... Csörgött a telefon..Rámentünk a zöld gombra..Előjött egy menü, hogy mit szeretnénk csinálni...És még egyszer meg kellett nyomni a menüből, hogy a hívást elfogadom...Hívás indításnál is előjött egy menü, hogy én most SMS-t akarok küldeni, vagy a hívást elindítani...

Szóval ez sem lenne hátrány, ha 1 gombnyomással lehetne hívást indítani és fogadni és persze a hosszú akkuidő...bírjon ki min 5 napot 1 töltéssel..


Jelenleg egy samsung e 250 -t használ..vagy ebbe vegyünk egy új akkut?..Vagy létezik ilyen kialakításban egyszerű nagygombos telefon?



#telefon #mamatelefon
2018. aug. 9. 14:51
 1/4 anonim válasza:
[link] Ezeket ajánlom, ezek közül bármelyik jó választás
2018. aug. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ezeket ajánlom, ezek közül bármelyik jó választás

[link]

2018. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi. megnézegetem őket. de saját tapasztalatos telefonra gondoltam.mert most nem nagyon szeretnék megint úgy weben rendelni telefont, hogy nem tudom letesztelni milyen a hívás stb funkció
2018. aug. 11. 21:26
 4/4 anonim ***** válasza:
2019. jan. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!