Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért frissít a telefonom...

Miért frissít a telefonom alkalmazásokat amikor kivan kapcsolva ez a funkció?

Figyelt kérdés

Ha számít akkor leírom, hogy a készülékem egy Huawei P9 Lite 2017.

A play áruházban a beállításokban ott van az a pont hogy:Alkalmazások automatikus frissítése.

Abba bele menve van 3 lehetőség.

Az egyik az pontosan szó szerint, hogy:Ne frissítse automatikusan az alkalmazásokat.

Meg van még olyan, hogy frissítse, akár mobilinternettel is, és az utolsó meg csak wifi hálózaton keresztül.

Nekem az első van beállítva, hogy ne frissitsen automatikusan semmit, mégis már az utóbbi hetekben többször is amikor hazaértem és kapcsolódtam az itthoni wifire a facebookot meg az instagramot befrissitette.

Ez leginkább azért zavaró, mert küdök folyamatosan a belső tárhellyel, így ilyenkor meg semmi szabad hely nem marad.

Tudtok valami jó tippet adni, hol/hogy lehet teljesen kilőni a frissítéseket, és sose frissítsen automatikusan?



2018. aug. 10. 21:07
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ha ez van beállítva, akkor nem frissíti.

Szoftveres a hiba szerintem.

2018. aug. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Alex Fly ***** válasza:
A Facebooknak saját frissítési rendszere van, nem a Google-ét használja. Eego a Playben akármit állítasz be, nem fogja figyelembe venni.
2018. aug. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Érdekes, akkor nálam ez miért működik?
2018. aug. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak bizonyos rendszer appok amiket nem tudsz play storeból letiltani. Tiltsd le settingsben az automatikus rendszerfrissítést is, hátha az segít.
2018. aug. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég makacs egy dög az android és ha Google -ba vagy jelentkezve mindenáron frissíteni fog. És azt sem veszi figyelembe hogy már alig van férőhelyed.
2018. aug. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!