Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissítettem anyósom telefonjá...

Frissítettem anyósom telefonját, erre ma mutatja nekem, hogy eltűntek a névjegyei. Vissza tudom állítani valahogy?

Figyelt kérdés
2018. aug. 11. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Androidos? volt gmailje esetleg? talán ha bejelentkezik, valami visszajön...
2018. aug. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Belépsz, mintha telefonálni szeretnél, ott kiválasztod a "Kontaktok"-at, majd felül a "csoportok" at. És ott a legfelső az "összes kontakt elrejtése"
2018. aug. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha rendes frissítés, nem lett volna szabad, hogy eltünjön

nézd meg amit a kettes válaszoló írt

2018. aug. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ez valami 1 Ft-os vodafonos telefon, köze nincs a felületének az enyémhez, és csoportok sincsenek úgy, mint a sajátomon. Amúgy 6-os Android fut rajta.


Próbáltam letölteni rá appot, amivel esetleg visszanyerhetném őket, de rootolni kéne a telefont, és a sajátomat még oké, de más telefonját nem szívesen buherálnám ennyire, főleg, ha az egy frissítéstől kifekszik.

2018. aug. 11. 17:39
 5/5 anonim ***** válasza:

A #2 es vagyok, és egy frissítés után nekem is így tünt el az összes névjegyem ( iphone 5 ). És a hosszas pótlás helyett, nekiálltam "megkeresni" őket. Igy rájöttem, hogy ez tkp egy biztonsági intézkedés, ami visszaállítható. Előtte még egy GSM szervizbe is elvittem, de a mester azt mondta, hogy ilyent még nem látott.

Kérdező: amit leírtam, a logikáját követve tutira meg lehet találni a névjegyzéket. Bár nem tudom, hogy az anyóssal jóba akarsz e lenni?

2018. aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!