Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen állapotban lehet a...

Milyen állapotban lehet a mobilom, és mennyiért tudnám eladni?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Grand Neo+

2015 októberében vettem, akkor még 180 euróért, ha jól emlékszem. A mostani ára 160 euró, de egy másik üzletben akciósan 126 euró.

Nem volt javítva egyszer sem, néhányszor ejtettem le, de, mint mondtam semmi baja. Nem akadozik, mindent lehet vele csinálni, mint új korában.

Használtam általában 50 euróért láttam, de azt nem tudom, hogy hány évesek.


16 éves tesómnak gondoltam eladni, de ha neki nem kell, akkor nem tudom, hogy megtartsam vagy eladjam. Ti mennyiért adnátok el vagy ha vennétek, akkor mennyiért?



2018. aug. 11. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén?

Én ingyen odaadnám a tesómnak.

Ha nem kell neki, akkor eltenném a szekrénybe.

Én egy fillért nem adnék érte.


És nem azért mert Samsung, hanem mert megnéztem a specifikációját.

2018. aug. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán egy üveg sört adnék érte, ha valami szerencsétlen ok folytán szükség lenne hirtelen egy csere telefonra.
2018. aug. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pénzt nem nagyon ér sajnos...
2018. aug. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne verd át a tesód.
2018. aug. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Maximum 25 rongyért
2018. aug. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18-25 ezer ft között mennek magánembereknél. Cégek drágábban árulják (25-30 ezer ft között).
2018. aug. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!