Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Még meg tudom menteni?

Még meg tudom menteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma voltam telefonos szervizbe androidos telefonnal, mert egy ideje már nem működik az SD kártyám. Ott elmondták, hogy tönkrement és már semmit sem lehet vele kezdeni. Viszont nekem azon van egy csomó (számomra fontos) kép, dokumentum stb. Azokat még meg lehetne valahogy menteni? Attenni számítógépre, pendrivera valamire? Vagy teljesen reménytelen? A válaszokat előre is köszi!
2018. aug. 13. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha különösebben nem akarsz már költeni rá, akkor kártyaolvasóban nézesd át pl. a Recuvával mélyszkennelésben. Mármint, ha egyáltalán látja a gép.

És süssük el a klasszikus poént is: azok az adatok nem voltak fontosak.

2018. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha telefon/gép látja data recovery/adatmentő programokkal talán menthető
2018. aug. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Találtam egy olyat, hogy Google Drive. Nekem automatikusan van mentve és szinkronizálva az összes fotóm. Akkor esetleg a Google fotókban megmaradnak? És mi az a Google Drive?
2018. aug. 13. 19:55
 4/4 anonim ***** válasza:
2018. aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!