Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri egy s8 úgy hogy már...

Megéri egy s8 úgy hogy már mindjárt két éves?

Figyelt kérdés
2018. aug. 14. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
nem éri meg. csomó ideig dolgoztál azért a pénzért, majd elköltöd és soha nem látod viszont azt a pénzt...pénzt költeni csak arra éri meg, ami olyan eszköz, ami értéket termel és egyszer visszahozza az árát.
2018. aug. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1.kommentelő elmondanád hogyan hozza vissza egy telefon az árát?

Meg jó befektetés??

Valami nagyon nem oké nálad

2018. aug. 14. 18:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vedd meg.
2018. aug. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó hát remélem nem bánom meg hamarosan s10 lesz félek hogy elavul majd s9-re meg nincs pénzem sajnos
2018. aug. 14. 20:05
 5/9 anonim válasza:
Nem avul el! Én egy éve vettem meg egy s7 edge-t, én is attól féltem, hogy elavúlt lesz, de szerintem nem.
2018. aug. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem bár nem tudom lehet a mate 10 pro lesz hiába nincs Jack rajta de mégis "frissebb"
2018. aug. 14. 22:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nem az a lényeg, hogy hányas Android fut rajta, nem attól lesz gyorsabb.
2018. aug. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De valami oknál fogva belassulnak és elavul mint ami most is van nálam
2018. aug. 15. 05:58
 9/9 anonim ***** válasza:

első vagyok...pont ezért nem éri meg, egy telefon sehogy nem hozza vissza az árát...te ezt kérdezted, megéri-e...hülye kérdésre hülye válasz.


tényleg nem értem a hozzád hasonlókat...gondolkodsz egy csúcstelefonban, ami még két éves sincs, és felmerül benned, hogy "hmm vajon nem túl régi?"


amúgy meg az igények szabják meg, amit meg csak te tudsz, szóval hiába kérdezgeted...ha csak facebook-ozásra meg szelfizésre használod, arra még tán egy s6 is megtenné...

2018. aug. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!